Sharp NEC Display Solutions zaprezentował na targach ISE 2022 nowy model projektora PV801UL jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem produktu na rynek.

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentował odwiedzającym targi ISE 2022 nowy model projektora NEC PV801UL jeszcze przed jego oficjalną premierą we wrześniu 2022 roku. Ten jasny i kompaktowy projektor instalacyjny jest idealny do elastycznych instalacji dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i wbudowanym funkcjom, takim jak Edge Blending i korekcja geometryczna. Jest to pierwszy model z nowej serii projektorów laserowych NEC PV i jest wyposażony w obsługę ProAssist, która ułatwia sterowanie i regulację urządzenia.

Projektor NEC PV801UL przekona użytkowników jasnym obrazem o wysokiej jakości. Ten kompaktowy model jest wyposażony we wbudowane funkcje, które czynią go atrakcyjnym rozwiązaniem dla elastycznych instalacji w środowiskach korporacyjnych i w szkolnictwie wyższym. Szeroki wybór obiektywów i technologia Edge Blending umożliwiają wykorzystanie dwóch lub więcej projektorów w celu uzyskania jeszcze większych powierzchni wyświetlania obrazu. Korekcja geometryczna eliminuje zniekształcenia przestrzenne wyświetlanego kontentu. Wsparcie ProAssist sprawia, że projektor można łatwo kontrolować i regulować. Klienci Sharp/NEC mogą z łatwością wymienić projektor lampowy ze znanej serii NEC PA na nowszy model laserowy PV. Jest on w pełni zgodny z obiektywami z poprzedniej generacji projektorów lampowych serii PA. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać z najnowszej technologii laserowej.

„Nasz nowy projektor NEC PV801UL jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk biznesowych lub szkolnictwa wyższego, gdzie wymagana jest wysoka jakość obrazu” – powiedział Gerd Kaiser, senior product manager large venue and digital cinema projection w Sharp NEC Display Solutions Europe. „Wnosi on do tych zastosowań elastyczność i łatwość obsługi oraz doskonałą jakość obrazu – wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.”

Projektor laserowy NEC PV801UL będzie dostępny na polskim rynku od września 2022 roku.