Projektor laserowy EB-L630SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach.

Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności, o bardziej kompaktowe rozwiązania z krótkim rzutem. EB-L630SU umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora, spełniając wymagania rynku edukacyjnego, korporacyjnego, a także muzeów i atrakcji turystycznych. Uzyskiwane jest to jednocześnie bez pogorszenia jakości obrazu czy wpływania na zakres przesunięcia obiektywu.

Zapewniający wyraźniejsze, jaśniejsze, oraz bardziej wciągające projekcje, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Model EB-L630SU oferuje imponującą jasność wynoszącą 6000 lumenów oraz rozdzielczość WUXGA w przystępnej cenie. Oznacza to, że użytkownicy mogą skorzystać z lepszej wydajności i niezawodności technologii laserowej. To wszystko przy niższym poborze mocy i bez ponoszenia wygórowanych kosztów. Inne funkcje modelu: współczynnik rzutu 0,8:1, obsługa sygnałów 4K, technologia optymalizacji szczegółów, edge blending i szeroki zakres lens shiftu, pozwalają na dopasowanie w wymagających warunkach instalacyjnych.

EB-L630SU pozwala wyświetlać obrazy wielkoformatowe i łączone bez utraty ostrości czy wyrazistości szczegółów. Projektor oferuje wiele różnych sposobów podłączenia, umożliwia wyświetlanie obrazu z wielu źródeł jednocześnie, jak i prezentacji bezprzewodowo.

Projektor EB-L630SU jest wyposażony, w gotowe na przyszłe standardy, opcje podłączeń. W tym HDMI i HDBaseT z obsługą sygnału 4K, obsługę sieci bezprzewodowej 5 GHz w ramach korporacyjnego systemu zabezpieczeń. Zaktualizowaną funkcją Miracast z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym oraz obsługą bezprzewodowego systemu prezentacji ELPWP10 firmy Epson.

Kluczowe cechy

  • Jasność 6000 lumenów: wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
  • Rozdzielczość WUXGA: ostry obraz w rozdzielczości Full HD zapewnia doskonałą wyrazistość szczegółów.
  • Opcje podłączeń gotowe na przyszłe rozwiązania: obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring.
  • Prostota i elastyczność instalacji: lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem lens shiftu.
  • Projekcje o krótkim rzucie: duże obrazy w wąskich pomieszczeniach (współczynnik rzutu 0,8:1).