OMS (Omneo Main Station) to nowa hybrydowa stacja bazowa łącząca światy komunikacji w technologiach analogowej, cyfrowej oraz IP, którą firma RTS zaprezentowała w październiku 2020 roku. OMS jest wielofunkcyjnym narzędziem, które znajduje zastosowanie na zarówno w produkcji telewizyjnej (broadcast), rentalu oraz podczas obsługi imprez, jak i w obiektach przemysłowych czy użyteczności publicznej – muzeach, salach sportowych, salach wielofunkcyjnych, teatrach, domach kultury i innych.

W związku z premierą Omneo Main Station, dystrybutor RTS w Polsce, firma Pawlaki Pro Audio, zaprasza do skorzystania z promocji na zestawy OMS Digital w połączeniu ze systemem bezprzewodowym ROAMEO.

Wielofunkcyjne narzędzie komunikacyjne – RTS OMS

Zamawiając do 30 grudnia 2020 roku zestaw składający się ze stacji bazowej OMS w wersji Digital (Intermediate lub Advanced) oraz systemu łączności bezprzewodowej ROAMEO, otrzymają Państwo rabat 28% od sugerowanych cen detalicznych, pod warunkiem udostępnienia producentowi oraz jego przedstawicielowi zdjęć oraz informacji dotyczącej miejsca instalacji lub użytkowanego mobilnie zakupionego systemu OMS / Roameo na potrzeby publikacji publicznej.


Roameo AP-1800

Rabat udzielany jest na stację OMS (Digital), punkty dostępowe Roameo AP-1800, beltpacki Roameo TR-1800 oraz headsety (dowolnego typu) w ilości odpowiadającej liczbie zamawianych beltpacków.

Roameo TR-1800

Szczegółowych informacji udziela dystrybutor RTS, Pawlaki Pro Audio: pawlaki@pawlaki.com, +48 692 213 713.


Intercom headsets