Przełączanie pomiędzy dwoma komputerami może być tak proste jak naciśnięcie przycisku. Wprowadź powiew świeżości do Twojego biurka, podpinając konsolę z zestawem klawiatury/myszy/ekranu tak, aby zarządzać dwoma komputerami za pomocą USB i HDMI. Kompaktowy ATEN CS22H pomoże ci uporać się z kablami i dostarczy jakość 4K do Twojej codziennej pracy.

Opatentowane przez ATEN kablowe przełączniki KVM o konstrukcji all-in-one eliminują konieczność podłączania wielu przewodów, konsolidując przewody klawiatury, wideo i myszy w jeden, a następnie wbudowując je bezpośrednio w przełącznik.

CS22H zapewnia natychmiastowy dostęp do dwóch komputerów z konsolą USB i HDMI, a jednocześnie oferuje najwyższą jakość obrazu o rozdzielczości do 4K DCI (4096 x 2160 @ 60 Hz), zapewniając maksymalną wygodę i najlepszy obraz.

Jeśli chcesz przełączyć się między komputerami, wystarczy nacisnąć wbudowany zdalny selektor portów, aby cieszyć się intuicyjną obsługą. Co więcej, CS22H obsługuje udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB, łatwo integrując dane i zapewniając nieprzerwaną ich transmisję.

Kompaktowa i zasilana z magistrali konstrukcja pozwala na instalację bez konieczności stosowania nieporęcznych kabli, a nowo zaprojektowany hak pozwala na umieszczenie CS22H w dowolnym miejscu, utrzymując porządek i dobrą organizację biurka.

Ten przełącznik plug and play jest idealny dla osób, które potrzebują szybkiej kontroli nad wieloma zadaniami pomiędzy dwoma komputerami na biurku w dowolnym środowisku. Jedna klawiatura USB, mysz i jeden monitor HDMI kontrolują dwa komputery HDMI.