Nowy model w rodzinie systemów nagłośnieniowych all-in-one, a zarazem nowy model w serii PRX amerykańskiego producenta. JBL PRX ONE to niezwykła mobilność, najlepsza wydajność i niezrównane pokrycie. Idealnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, ośrodkach dydaktycznych, kulturalnych czy restauracjach i klubach.

 

Jak przystało na konstrukcje typu all-in-one, JBL PRX ONE bazuje na 12” subwooferze stanowiącym serce systemu, w którym umieszczona jest cała elektronika, oraz kolumnowym module szerokopasmowym z dwunastoma przetwornikami o średnicy 2,5 cala, wykonanych w technologii JBL A.I.M.

Wbudowany wzmacniacz o mocy 300 W sprawia, że PRX ONE potrafi wygenerować maksymalny poziom SPL równy 130 dB. Pasmo przenoszenia zestawu, uwzględniając spadek -10 dB, wynosi od 35 Hz do 20 kHz. Moduł szerokopasmowy charakteryzuje się 130° dyspersją poziomą oraz 30° pionową.

Użytkownik ma do dyspozycji potężne DSP, a wraz z nim pełen pakiet dbx dynamics, Lexicon, dbx DriveRack oraz ducking. Wbudowny 7-kanałowy mikser cyfrowy ma 4 wejścia XLR, 2 wejścia Hi-Z oraz wejście AUX/BT w standardzie Bluetooth 5.0. Funkcja Pass-thru umożliwia przesyłanie dźwięku do wielu urządzeń, co pozwala na tworzenie rozbudowanych konfiguracji.

Dodatkowe porty USB 2.0 umożliwiają zasilanie urządzeń bezprzewodowych lub tabletów. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy aplikacji JBL Pro Connect. Dzięki niezwykłej mobilności oraz prostej obsłudze świetnie sprawdzi się w zastosowaniach, w których zaistnieje potrzeba zmiany zwykłego pomieszczenia na centrum multimedialne. Również przestrzenie multifunkcyjne potrzebują funkcjonalnych urządzeń, a JBL PRX ONE idealnie się do tego nadaje.