RCF Business Music

Do swojej oferty linii Business Music, RCF wprowadza cztery nowe głośniki serii Premium Speakers. Dzięki dwóm wielofunkcyjnym dwudrożnym głośnikom sufitowym i dwóm dwudrożnym głośnikom naściennym, dźwięk RCF klasy premium jest teraz dostępny dla szerszego zakresu zastosowań. Dzięki eleganckiemu, dyskretnemu projektowi i dopracowanym detalom, głośniki CMR i WMR dopasowują się do estetyki każdego wnętrza. Wysokiej jakości przetworniki gwarantują wierne i precyzyjne odtwarzanie muzyki w całym paśmie częstotliwości oraz zapewniają imponujący poziom ciśnienia dźwięku w tak kompaktowej obudowie.

Wszystkie modele w kompaktowych obudowach, posiadają wejścia Euroblock, transformator liniowy dla systemów 70V-100V, zapewniając szybką i łatwą instalację. Każdy model zapewnia łatwy dostęp do selektora mocy oraz jest wyposażony w szeroką gamę akcesoriów, które zwiększają możliwości instalacyjne.

RCF Business Music

Muzyka buduje przyjazną atmosferę i wzmacnia poczucie gościnności otoczenia, zwłaszcza w środowisku społecznym czy przestrzeniach zakupowych. Wszystkie modele są wyposażone w dwa przetworniki w konfiguracji koncentrycznej (CMR) lub dwudrożnej (WMR) w obudowie typu bass-reflex, zapewniając szeroki kąt pokrycia dźwiękiem, są idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku odtwarzania muzyki w tle, jak również w przypadku muzyki pierwszoplanowej.

RCF Business Music

Połączenie nowoczesnego design, wbudowanej funkcji przetwarzania i jakości dźwięku klasy RCF, zapewnia doskonałe wrażenia brzmieniowe. Zakres zastosowań jest bardzo szeroki, począwszy od sklepów detalicznych, barów i restauracji, sal konferencyjnych, poprzez placówki edukacyjne i publiczne, po wszelkie pozostałe aplikacje A/V.

RCF Business Music