tommex rdl

RDL a dokładnie Radio Design Labs, producent i pionier w dziedzinie specjalistycznych modułów dla branży audio/wideo, ogłosił, iż od czerwca 2022 roku wybrał firmę TOMMEX na swojego niewyłącznego dystrybutora na terenie Polski.

“Tommex jest dobrze znany i szanowany w branży profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i audio/wideo w Polsce i od ponad trzydziestu lat wykonuje doskonałą pracę obsługując ten rynek”– powiedziała Caroline Bohan Dyrektor RDL Europe. „Dzięki szerokiej, komplementarnej ofercie produktowej, wysoko rozwiniętej stronie internetowej i bogatemu doświadczeniu w rozwijaniu relacji biznesowych z inwestorami, projektantami, integratorami i użytkownikami końcowymi na polskim rynku, jesteśmy przekonani, że będą doskonałym uzupełnieniem naszej rozległej sieci dystrybucji w Europie.”

tommex rdl

Tommex, posiada swoja siedzibę z działem sprzedaży i zapleczem magazynowym w Warszawie oraz biura handlowe zlokalizowane w Krakowie, Olsztynie i Wrocławiu, uważa tę relację za kolejny przykład starań o zapewnienie swoim klientom i partnerom najlepszych w swojej klasie produktów i rozwiązań. Tommex jest firmą o ugruntowanej pozycji z ponad 30. letnim doświadczeniem na rynku AV, nieustannie poszukującą nowych i innowacyjnych technologii, dostarczanych przez doświadczonych wiodących producentów z całego Świata. W ostatnich latach Tommex z powodzeniem wdrożył dziesiątki rozwiązań technicznych i skomplikowanych instalacji, często opartych na wymaganiach cyfrowej transmisji dźwięku z wykorzystaniem sieci Dante. Przy tak różnorodnych i nieograniczonych potrzebach projektowych, wymagających bardzo wyrafinowanych rozwiązań, firma wymaga dostępu do wielu rodzajów produktów wspierających, takich jak konwertery, złącza i inne.

tommex rdl

“Obsługując rynek audio, często doświadczamy wielu problemów, do rozwiązania których potrzebujemy urządzeń i narzędzi, które spełnią swoje zadania i po prostu rozwiążą problem. Szeroka oferta RDL, obejmująca kilkaset produktów, odpowiada bezpośrednio na te potrzeby i wyzwania złożonych instalacji audio. RDL to wiodący producent z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań wysokiej jakości, co doskonale wpisuje się w naszą filozofię i strategię biznesową” skomentował Marcin Zimny Dyrektor Tommex.