RGBlink M2

RGBlink M2 | CP3072pro jest urządzeniem wychodzącym poza ramy typowego miksera wideo. To kompletne rozwiązanie typu wszystko w jednym – łączy miksowanie sygnału wideo ze skalowaniem.

M2 pozwala łączyć wiele sygnałów oraz tworzyć z nich warstwy, gdzie każda może być skalowana, dowolnie pozycjonowana i wycinana na wyjściu. Oferuje także specjalne wyjście podglądu PVW, które umożliwia nie tylko podgląd PST i PGM, lecz także osiem wybranych źródeł. Mikser został wyposażony w cztery wyjścia, które możemy dowolnie skonfigurować. Wyświetlanie PST/PGM w 2K, dual 2K czy 4K – M2 zapewni nam wszystko, co potrzebne w profesjonalnych produkcjach, w tym tryb matrycy.
Jak na profesjonalne urządzenie przystało, M2 pozwala dodać logotyp i znak wodny. Oddaje także do dyspozycji w pełni konfigurowalny system OSD, z którego możemy skorzystać na przykład przy dodawaniu napisów czy wiadomości wyskakujących na ekranie.
Mikser M2 pozwala kluczować oraz skorzystać z pięćdziesięciu masek przeznaczonych dla funkcji ekranu w ekranie. M2 ma modularną budowę – sami możemy wybrać, z jakich złączy chcemy korzystać.