Crestron przygotował kompletne rozwiązania konferencyjne BYOD, oferujące zaawansowane możliwości przeznaczone dla spotkań w mniejszych pomieszczeniach.

Rozwiązania konferencyjne BYOD Crestron to prosty sposób na wprowadzenie funkcji hybrydowych spotkań do mniejszych pomieszczeń, w których nie chcesz wdrażać pełnego systemu. Zestaw AirMedia Receiver 3200-WF + Jabra PanaCast 50 wideobar idealnie spełni Twoje wymagania. Dzięki AirMedia Receiver 3200-WF bezprzewodowo zaprezentujesz, udostępnisz i przeprowadzisz wideokonferencję z dowolnego urządzenia. Sprawia on, że spotkania hybrydowe są bardziej produktywne i łatwiejsze do śledzenia dla wszystkich uczestników. AirMedia zapewnia szybki dostęp do kamer, głośników, mikrofonów i wyświetlaczy, które pomagają zatrzeć granice między spotkaniami biurowymi i zdalnymi. Airmedia dodatkowo pozwala na podłączenie kamery Crestron 1Beyond Hawk z funkcją trackingu, poprzez wbudowany port HDMI input na urządzeniu AM-3200.

Wideobar Jabra PanaCast 50 natomiast wykorzystuje możliwości inteligentnego wideo, aby stworzyć bardziej naturalne, niezawodne i wciągające spotkania. Szeroki kąt widzenia kamery wynoszący 180° zapewnia, że żaden z uczestników wideokonferencji nie pozostanie niezauważony. Wiele funkcji kadrowania umożliwia uczestnikom zdalnym utrzymanie kontaktu z każdym w pomieszczeniu.

Najważniejsze korzyści:

  • Prosta, kompleksowa współpraca bezprzewodowa idealna dla mniejszych przestrzeni.
  • Zwiększona efektywność i produktywność spotkań.
  • Łatwość zakupu, wdrożenia, skalowania i użytkowania.
  • Łatwe dostarczanie i zarządzanie za pośrednictwem platformy XiO Cloud.
  • Elastyczne opcje: zestaw lub tylko video bar Jabra PanaCast 50.

Masz już zainstalowane oprogramowanie AirMedia? Wystarczy dodać wideobar Jabra PanaCast 50 i wykorzystać zalety inteligentnego wideo. Prosta, bezpłatna aktualizacja oprogramowania sprzętowego w istniejących urządzeniach AirMedia 3100 i 3200 pozwala w trybie natychmiastowym dodać nowe funkcje do bezprzewodowych konferencji. Możesz zapewnić jeszcze więcej możliwości w pomieszczeniu konferencyjnym. Dodaj czujniki obecności, aby uruchomić pomieszczenie, ekrany dotykowe do zarządzania harmonogramami i treścią oraz technologię DigitalMedia, aby umożliwić przewodową prezentację i dystrybucję treści. Ponadto wykorzystaj AirMedia do zarządzania komunikacją organizacyjną z jednej lokalizacji i zapewnij niestandardowe możliwości Digital Signage w każdej przestrzeni. Zwiększysz skuteczność komunikacji wewnętrznej, łącząc AirMedia z usługami partnerów w zakresie zintegrowanego oprogramowania.