Wśród szerokiej gamy urządzeń do pracy z obrazem firma RGBLink w swojej ofercie ma również serwery multimediów UMS. Oferują one znakomitą jakość, niezawodność i solidne wykonanie, niezbędne w przypadku tak kluczowych elementów systemów AV.

 

Obsługa multimediów cyfrowych, niezależnie od tego, czy są to odtwarzacze, serwery czy aplikacje do przechwytywania, jest bardzo wymagająca. Niezbędne jest użycie najlepszego sprzętu o wysokiej wydajności. Sprzęt komputerowy z serii RGBlink UMS idealnie się do tego nadaje, oferując procesory najnowszej generacji Intel i7 i i9 oraz wybór profesjonalnych procesorów graficznych Nvidia i AMD Radeon. Kluczowa jest również niezawodność, dlatego serwery multimediów UMS zawierają takie funkcje, jak opcje redundantnego zasilania z możliwością wymiany podczas pracy, gniazda SSD na panelu przednim, dwuportową łączność sieciową oraz monitorowanie na panelu przednim za pomocą zintegrowanego ekranu dotykowego.

UMS oferuje połączenia do 12K poprzez konfigurowalne wyjścia dostępne za pośrednictwem izolowanego panelu z gniazdami DisplayPort, chroniącego kartę GPU przed degradacją złącza. Dostępne są dwa gniazda do instalacji kart przechwytywania zatwierdzonych przez wybrane platformy, w tym 12G-SDI i HDMI 2.0. Solidność i niezawodność platformy UMS jest dodatkowo wzmocniona wytrzymałą obudową do montażu w racku z wewnętrznym tłumieniem drgań. Rozwiązania UMS są idealnymi towarzyszami dla procesorów ścian wideo i podobnych urządzeń, a także doskonale nadają się do zastosowań integracyjnych, digital signage i eventowych.