Przypominamy, iż już za dwa tygodnie, 13-14 października br. w krakowskim Hotelu Metropolo odbędzie się największa w Polsce konferencja partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. Jak co roku uczestnikami konferencji będą integratorzy i producenci, a wydarzenie ma charakter zamknięty, obwarowany zaproszeniami.

 

Sharp/NEC ponownie zamierza połączyć to co najlepsze w wydarzeniach na żywo z zaletami komunikacji online. Uczestnicy szkolenia na miejscu w Krakowie będą brali udział zarówno w sesjach plenarnych, jak i warsztatach „Hands On” wzbogaconych o konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie to również doskonała okazja do spotkań biznesowych podczas networkingu i Gali wieczornej z wręczeniem Sharp/NEC Awards 2022. Nie zabraknie też bardzo szerokiej i ciekawej strefy EXPO. W tym roku do konferencji Sharp/NEC przyłączy się rekordowa liczba vendorów, a więc w części wystawienniczej z pewnością uczestnicy będą mieli co zobaczyć i z kim porozmawiać!

Natomiast uczestnictwo w wersji Online będzie nie miej atrakcyjne – tutaj na aktywnych uczestników będzie czekało wiele quizów i nagród oraz w wygodny dla siebie sposób, bez konieczności podróżowania do Krakowa zobaczą oni wszystkie merytoryczne treści szkolenia: zarówno wykłady, jak i warsztaty. Co więcej: będzie je można odtworzyć w dowolnym momencie po zakończeniu danego streamingu i nawet całego wydarzenia, jeszcze przez miesiąc po konferencji.

Oto na czym skupi się Sharp/NEC w tym roku:
– Ekrany LED w ujęciu biznesowym
– Uzupełniające się portfolio monitorów interaktywnych bazujące na obu markach: Sharp oraz NEC
– Nowości w ofercie projektorów laserowych
– Praca w biurze w oparciu o standard USB-C
– Jak oszczędzać energię korzystając z funkcji ECO produktów SHARP/NEC
– Portfolio monitorów wielkoformatowych obu marek Sharp oraz NEC

Zaplanowano również specjalną sesję technologiczną.

Więcej o Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2022 na stronie wydarzenia: https://konferencja.sharpnec.pl/pl/

Proszę pamiętać o konieczności rezerwacji której dokonać można klikając w link – https://konferencja.sharpnec.pl/pl/rejestracja

Z dumą również przypominamy, że jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia.

Zapraszamy.