Rozwiązanie MondeF wraz z dedykowanym oprogramowaniem pozwala na tworzenie systemów nagłośnieniowych wykorzystujących nowe lub istniejące sieci LAN w obiekcie. Transmisja sygnału audio w sieci IP odbywa się w oparciu o profesjonalny standard Dante.

 

Sercem systemu MondeF jest sieciowy serwer audio służący do profesjonalnego przesyłania sygnałów audio poprzez sieć LAN z wykorzystaniem standardu Dante. Modele serwerów sieciowych różnią się od siebie wielkością matrycy audio Dante. Do dyspozycji są konfiguracje matrycy wyjść/wejść 2×8, 4×8, 8×8, 32×16, 64×32, 16×16. Świadczy to o bardzo dużej skalowalności systemu, który można dobrać idealne do swoich potrzeb.

Serwer jest wstępnie skonfigurowany, ma zainstalowane niezbędne sterowniki, a także oprogramowanie MondeF oraz Audinate Dante. Zainstalowane oprogramowanie zawiera radio internetowe (max 120 kanałów jednocześnie), funkcję zapowiedzi, (programowalne) alarmy/komunikaty, planowanie, listy odtwarzania itp.

Dodatkowo, urządzenie posiada szeroką gamę złączy: 4 x USB, gniazdo sieciowe RJ45, wyjście HDMI oraz DisplayPort do podłączania 2 zewnętrznych monitorów lub ekranów dotykowych. Dzięki temu obsługa wszystkich elementów sieci jest bardzo wygodna. Kolejnym elementem systemu jest kontroler ścienny MondeF z 6 programowalnymi przyciskami. Kompatybilny z serią Jung AS500. Automatycznie wykrywany i rozpoznawany przez oprogramowanie MondeF po podłączeniu do lokalnej sieci.

Funkcje przycisków programowalne poprzez oprogramowanie MondeF. W komplecie etykiety do oznaczania funkcji przycisków. Zasilanie PoE oraz podłączanie poprzez złącze RJ45.

Kontroler ścienny MondeF jest przeznaczony do montażu wpustowego.

System obejmuje również moduły ścienne, w zależności od potrzeb, HDMI, USB, combo jack-xlr.

Uzupełnieniem ekosystemu MondeF są profesjonalne ekrany dotykowe 10″, 12″, 15″ lub 19″ full HD z niezawodnym panelem wielodotykowym dla łatwej i precyzyjnej obsługi. Są one kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi (Windows, Mac, Linux, Android), dzięki czemu są łatwe do zintegrowania i nadają się do pracy ciągłej.