Dzięki standardowemu wejściu i wyjściu, D4 to znacznie więcej niż skaler 4K. Niezależnie od tego, czy chodzi o skalowanie, przełączanie prezentacji, dystrybucję 4K lub emisję, D4 jest idealnym rozwiązaniem.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Na pokładzie znajduje się wiele trybów pracy, dzięki czemu D4 jest bardzo elastycznym rozwiązaniem w wielu aplikacjach. Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie, D4 akceptuje szeroki zakres sygnałów wejściowych w szerokiej gamie formatów. Wejścia można konwertować, skalować, transkodować na standardowe wyjścia HDMI 2.0 lub wyprowadzać na opcjonalne porty, w tym DisplayPort. Dwukanałowe skalery wyjściowe 4K umożliwiają przetwarzanie 12-bitowe i przestrzeń kolorów YUV4: 4 4. Sygnały HDR są obsługiwane przez procesor o dużej przepustowości i szerokim, 12-bitowym zakresie przetwarzania poziomu szarości.

D4 akceptuje wszystkie popularne formaty wejściowe 2K i 4K z wbudowanym zarządzaniem EDID. Oferuje wyjście do dowolnego formatu 2K lub 4K z niestandardowymi rozdzielczościami, które można określić zgodnie z wymaganiami downstream. Obsługuje obracanie i przerzucanie obrazu, w tym przerzucanie/odbicie w poziomie i pionie. Umożliwia zastosowanie szeregu efektów wizualnych i ulepszeń, dzięki precyzyjnej kontroli ziarna.

Dostępna jest również funkcja kadrowania X i Y wraz z szerokością i wysokością, aby wybrać dowolną część obrazu na wyjściu. D4 skaluje wyjścia do dowolnego rozmiaru w wybranym zakresie rozdzielczości. Ponadto oferuje rozdzielenie wyjścia na podwójne kanały wyjściowe, zapewniając rozmiar wyświetlacza 8K x 2K i płynne połączenie piksela na krawędzi.