Jako zintegrowany wielosygnałowy kontroler ściany wideo, FLEXpro 8 jest idealny do szerokiej gamy wymagających aplikacji obsługujących wiele wyświetlaczy. Dzięki możliwości obsługi do 16 niezależnych modułów wejściowych i 8 niezależnych gniazd na karty wyjściowe, FLEXpro 8 jest naprawdę wszechstronnym narzędziem obsługującym połączenia z natywnym sygnałem w celu zwiększenia wydajności i niezawodności systemu.

FLEXpro 8 to całkowicie nowe rozwiązanie do przetwarzania wideo dla nowoczesnych aplikacji wyświetlających na dużą skalę. Dzięki obsłudze ponad 18 megapikseli na ośmiu wyjściach, FLEXpro 8 jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych. Dopasuj do 16 niezależnych wejść integrujących szereg źródeł wideo i sygnałów wykorzystywanych w komercyjnym systemie wyświetlania. Innowacyjny modułowy system sygnału RGBlink zapewnia natywną obsługę sygnałów sterujących HDBaseT, światłowodowych i LED, a także sygnałów konwencjonalnych, zapewniając elastyczność, będąc wydajnym, samodzielnym systemem.

FUNKCJONALNOŚĆ
Niezależnie od tego, czy chodzi o integrację, czy proAV FLEXpro8, oferuje wielosygnałową, wielowarstwową technologię dla praktycznie każdej aplikacji wyświetlającej. FLEXpro 8 ma 4 gniazda wejściowe, które można skonfigurować z maksymalnie 16 uniwersalnymi pojedynczymi modułami lub 8 modułami o podwójnej wysokości. Obsługiwane wejścia obejmują nośniki 4K @ 60 (HDMI2.0), a także SDI, DVI, HDBaseT i USB2.0. Modułowe wyjścia na 2 gniazdach zapewniają 8 wyjść, standardowo, jako DVI z opcjami dla SDI, HDMI, DVI, Display Port, HDBaseT i, co ważne, natywnych sygnałów Subito Quatro. Wybierz tryb pracy odpowiedni dla aplikacji, od trybu ściany wideo do trybu prezentacji. Sygnały z High Dynamic Range są przetwarzane przez procesor o wysokiej przepustowości i szerokim zakresie 12-bitowego poziomu szarości.

SCALLING I KONWERSJA
Scalling i konwersja wideo korzystają z pełnego RGBlink 4: 4: 4 w przetwarzaniu sprzętowym w celu uzyskania maksymalnej wydajności wizualnej. Rozmieść wyjścia, aby stworzyć powierzchnie wyświetlania do 8192x2304px przy 60 Hz odświeżaniu cyfrowym. Wyświetl do 32 warstw wideo z jednego z 16 źródeł wejściowych. Wyjście sygnału obsługuje do ośmiu warstw, umożliwiając szerokie możliwości wielu okien. FLEXpro 8 zawiera opcje dla standardów wideo przez Ethernet, w tym moduły HDBaseT umożliwiające bezpośrednie połączenie z wyświetlaczem bez konwersji. Wbudowana funkcja podglądu umożliwia lokalny i zdalny podgląd źródeł wideo. Podłącz wyświetlacz do HDMI PVW, aby uzyskać 4×4 Multiview. Podłącz H.264 do XPOSE lub aplikacji innej firmy, aby zdalnie przeglądać wiele źródeł.

ZARZĄDZANIE
Zdalnie konfiguruj i kontroluj FLEXpro 8 z XPOSE na Windows lub macOS przez LAN. Integratorzy mogą skorzystać z RGBlink OpenAPI kontrolującego FLEXpro8 z urządzeń lub aplikacji innych firm przez UDP. W pełni samodzielne zasilanie może być wymieniane przez użytkownika bez narzędzi. Zasilacz jest przeznaczony do zastosowań serwerowych o wysokiej dostępności 24/7. Ustaw FLEXpro 8 w trybie prezentacji, aby skonfigurować wyjścia tak, jak dla trybu pracy pełnego podglądu (PST) i programu (PST) z wieloma warstwami na wyjściach. Płynnie przełączaj się między ustawieniami wstępnymi. Zintegrowany wyświetlacz LCD zapewnia lokalny monitoring i podgląd statusu FLEXpro8. Dzięki RGBlink Subito wbudowanemu bezpośrednio w FLEXpro 8, instalacja Subito Quatro zapewnia połączenia bez przerw dla wyświetlaczy LED. Zwiększając tym samym wydajność i produktywność za pomocą jednego wspólnego interfejsu. Zmniejszając jednocześnie potencjalne możliwości awarii i oszczędzając cenne miejsce w szafie.