System bezprzewodowy Wisycom MCR54

MCR54 to dzisiaj flagowy model nowej serii produktów Wisycom o pięknie brzmiącej nazwie Symphony. Jest to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do aplikacji związanych z produkcją dźwięku na planie telewizyjnym (ENG).  Jednak dzięki spliterowi MRK16 niewątpliwie stanie się hitem w realizacjach dźwięku na rynku branży rentalowej (pro sound) czy obiektów kultury (teatr, opera).

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

MCR54 to odbiornik wielopasmowy z zakresem przestrajania do 790 MHz. Teraz wystarczy jedno urządzenie, aby znaleźć swoją częstotliwość w dowolnym miejscu na świecie.

Dzięki połączeniu modulacji wąskopasmowej i nadajników liniowych (Linear) Wisycom MCR54 umożliwia ustawienie kolejnych kanałów co 200 kHz. Co więcej, odbywa się to bez zniekształceń intermodulacyjnych i pozwala zyskać jednocześnie dodatkowe 3dB czułości. Dzięki ośmiu niezależnym wewnętrznym układom odbiorników, MCR54 oferuje niespotykany dotąd zasięg z wykorzystaniem prawdziwego pełnego systemu odbioru różnicowego (real true-diversity).

Wraz z MCR54 Wisycom oferuje doskonały układ DSP z algorytmami ENC i ENR dla tworzenia i kształtowania doskonałego dźwięku w dowolnej aplikacji. To wszystko z opóźnieniem mniejszym niż 1 ms. Funkcjonalność uzupełnia multi-compander, umożliwiający połączenie i korzystanie z nadajników firm trzecich (np. Shure, Sennheiser) z odbiornikami Wisycom. Urządzenie będzie dostępne w cenie… hmm… i tutaj nawet my zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni, bowiem sugerowana cena sprzedaży oscyluje w okolicy ceny detalicznej MCR42.

W Polsce urządzenie dostępne jest w dystrybucji Pawlaki Pro Audio.

Najchętniej czytane

Shure IntelliMix Room

Pierwsze oprogramowanie do przetwarzania dźwięku w pełni zoptymalizowane dla mikrofonów konferencyjnych Shure. Bazuje na programowym przetwarzaniu dźwięku na potrzeby konferencji...