Firma Greenvale zdecydowała się na wykorzystanie systemu komunikacji ListenTALK do oprowadzania klientów po swoich zakładach. Przestrzegając jednocześnie zasad bezpieczeństwa dotyczących COVID-19, w tym zachowania fizycznej odległości i wymaganych masek na twarz.

ListenTALK – ten dwukierunkowy, mobilny system komunikacji grupowej pomaga użytkownikom pokonać wyzwania, jakie stawiają przed komunikacją dystans społeczny, zasłanianie twarzy, hałas w tle i utrata słuchu.

Użytkownicy noszą na smyczy (na szyi), mały, lekki nadajnik (kombinacja nadajnika i odbiornika). Podłączają do niego zestaw słuchawkowy dostarczony przez producenta lub własne słuchawki. Słyszą wszystko, co mówi ich przewodnik po zakładzie i mogą mówić do grupy, naciskając przycisk rozmowy na nadajniku.

Urządzenia ListenTALK mogą być również dezynfekowane, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii. Dzięki systemowi ListenTALK, Greenvale oferuje wyjątkowe wrażenia podczas zwiedzania. Wszyscy mogą przestrzegać bezpiecznego dystansu społecznego, jednocześnie łatwo komunikując się ze sobą.

W skład systemu wchodzą, LK-1 ListenTALK nadajnik-odbiornik (z wbudowanym mikrofonem), LA-453 zestaw słuchawkowy oraz LA-482 stacja dokująca.