Cisco Webex Desk Pro to wiodące w branży inteligentne, wysokiej jakości urządzenie do pracy zdalnej. Desk Pro wyposażony jest w 27-calowy wyświetlacz 4K, 71-stopniową kamerę HD, doskonały system dźwiękowy i zaawansowany układ mikrofonów z redukcją szumów.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Podczas gdy praca zdalna staje się koniecznością, warto zadbać o swoje domowe biuro. Webex Desk Pro zmienia sposób, w jaki pracujesz, współpracujesz i współtworzysz na swoim biurku lub we wspólnej przestrzeni. Dzięki 27-calowemu ekranowi 4K, 71-stopniowemu aparatowi 12 MP, systemowi dźwiękowemu 3.1 i zaawansowanemu układowi mikrofonów z redukcją szumów, Webex Desk Pro zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas wideokonferencji. Webex Desk Pro jest w pełni przystosowany do kooperacji i zawiera te same interfejsy wideo, audio i API, które są dostępne w całej ofercie Cisco® Webex. Dzięki połączeniu USB-C Webex Desk Pro jest Twoją uniwersalną stacją dokującą i głównym monitorem. Oferuje prostą, wyjątkową współpracę, która wykracza poza portfolio Cisco Webex i wspiera wybrane narzędzia do pracy zdalnej. Zapewnia najnowsze i najbardziej zaawansowane funkcje Webex. W tym możliwości współpracy kognitywnej, tablice cyfrowe i bezpośredni dostęp do usług Webex Meetings i Webex Teams.

Funkcje Webex Desk Pro były wcześniej domeną sal do wideokonferencji z wyższej półki. Teraz można je wprowadzić na każde biurko dla każdego zespołu. Po zarejestrowaniu się w Cisco Webex, włączane są dodatkowe funkcje oparte na chmurze. Zwiększają one komfort użytkowania i przepływ pracy zespołu, a także dodatkowo upraszczają wdrażanie. Funkcje oparte na sztucznej inteligencji, to na przykład Webex Assistant i rozpoznawanie twarzy. Umożliwiają one łatwe sterowanie spotkaniem i dostarczanie potrzebnych informacji kontekstowych wtedy, gdy ich potrzebujesz. Narzędzia do tworzenia pomysłów, takie jak cyfrowa tablica, ułatwiają burzę mózgów, projektowanie i współpracę. Zarówno osobiście, jak i na spotkaniu zdalnym. Cisco Webex Desk Pro to wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej zdalnej pracy w swoim domowym biurze.