Logitech wspomaga pracę hybrydową dzięki rozwiązaniom do współpracy wideo, które zapewniają wszystkim osobom jednakowe wrażenia podczas spotkań. Pomaga pracownikom i zespołom lepiej ze sobą pracować niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, bez uszczerbku dla jakości, wydajności i kreatywności, jakie zapewnia im współpraca.

Sposób, w jaki pracujemy, zmienił się na zawsze. Jest elastyczny i przestał być definiowany przez konkretną lokalizację. Przy czym nic nie musi odbywać się w biurze. Praca jest wykonywana wszędzie tam, gdzie znajdą się ludzie. Ten nowy sposób pracy sprawił, że kluczowe znaczenie dla współpracy ma obraz wideo, umożliwiając kontakty między osobami twarzą w twarz, niezależnie od ich lokalizacji czy strefy czasowej. Ale ważne jest również to, aby każda osoba w takim środowisku miała takie samo miejsce przy stole. Rozwiązania do współpracy wideo firmy Logitech są przeznaczone dla pracowników hybrydowych. Są łatwe w konfiguracji i zarządzaniu oraz proste w obsłudze. Sprzyjają zapewnieniu równości i równego udziału w spotkaniach, umożliwiając każdej osobie bycie wyraźnie widzialną i słyszalną.

RALLY BAR

Rally Bar to główny panel wideo firmy Logitech typu all-in-one, przeznaczony dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Znakomita optyka, potężny dźwięk i niezwykła prostota wyznaczają nowy standard w zakresie współpracy wideo. Możliwość obsługi w trybie USB lub w trybie urządzenia.

RALLY BAR MINI

Rally Bar Mini, najbardziej zaawansowany panel wideo firmy Logitech typu all-in-one. Przeznaczony do małych lub ciasnych pomieszczeń. To urządzenie, w którym prostota spotyka się z wszechstronnością. Możliwość obsługi na dużą skalę w trybie USB lub w trybie urządzenia.

RALLY PLUS

Panel Rally Plus, główny system wideokonferencji firmy Logitech przeznaczony dla dużych i bardzo dużych pomieszczeń, to urządzenie, w którym moc spotyka się z elastycznością. Rally Plus posiada kamerę P1Z o rozdzielczości ultra HD i modułowy system audio, a jego działanie wspomaga sztuczna inteligencja. Możliwość rozszerzenia do 7 paneli mikrofonowych dla zapewnienia obsługi większej grupy uczestników.

MEETUP

MeetUp to kamera konferencyjna typu plug-and-play. Przeznaczona jest do małych sal konferencyjnych. Producent zadbał o bardzo szeroki obiektyw z elektryczną regulacją obrotu i pochylenia. Posiada 5-krotne powiększenie a całość mieści się w kompaktowej, łatwej do instalacji wąskiej obudowie.

RALLY CAMERA

Rally Camera to wysokiej klasy autonomiczna kamera USB. Zapewnia doskonale ostry obraz rozdzielczości do 4K. Jest idealna do średnich i dużych sal konferencyjnych. Kamera Rally pracuje z rozwiązaniami innych dostawców lub jako kamera dodatkowa w większych pomieszczeniach konferencyjnych, klasach i audytoriach

SCRIBE

Swobodnie udostępniaj tablice podczas wideokonferencji dzięki Logitech Scribe. Jest to kamera do obsługi tablic wyposażona w funkcje AI. Przeznaczona do użytku z aplikacjami Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms oraz innymi wiodącymi serwisami wideokonferencyjnymi. Wbudowane funkcje Al i niestandardowy obiekty sprawiają, że kamera Scribe przesyła doskonale przejrzystą zawartość tablicy podczas wideokonferencji. Przycisk do udostępniania bezprzewodowego kamery Scribe sprawia, że rozpoczęcie przesyłania zawartości tablicy jest szybkie i wymaga tylko naciśnięcia jednego przycisku. Udostępnianie można również z łatwością zainicjować za pomocą sterownika dotykowego Tap.

Technologie oprogramowania firmy Logitech są integralną częścią doświadczenia w zakresie odbywania spotkań. Zarówno w salach konferencyjnych, jak i w ramach indywidualnej współpracy. Oprogramowanie zwiększa możliwości sprzętu firmy Logitech dzięki zapewnieniu spójnego, jednolitego i konfigurowalnego doświadczenia w zakresie korzystania z różnych urządzeń i pomieszczeń, wraz z możliwością zdalnego zarządzania tymi rozwiązaniami.

SYNC

Wraz z rozszerzaniem się zakresu wdrożenia wideo rośnie liczba urządzeń, którymi trzeba zarządzać. Aplikacja Sync współpracuje z narzędziem administratora twojego dostawcy usług. Pomaga w tworzeniu i utrzymaniu wdrożenia wideo, na którym polegać może cała twoja organizacja.

CollabOS

CollabOS to ujednolicony system operacyjny. Działa na urządzeniach do wideokonferencji firmy Logitech, takich jak Rally Bar, Rally Bar Mini, Room Mate, Tap IP oraz Tap Scheduler. Umożliwia płynną współpracę rozwiązań do sal konferencyjnych między sobą oraz z urządzeniami i usługami wideo innych dostawców. Zapewnia spójne doświadczenie dla organizatorów spotkań oraz ich uczestników.