Firmy Barco oraz Xilica nawiązały współpracę, dzięki której ClickShare zyskał nową funkcję, zapewniającą bezproblemową interoperacyjność użytkownikom pomieszczeń w przedsiębiorstwach, edukacji i administracji. Z tej współpracy powstał ClickShare Conference.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby użytkownicy pokoju mogli połączyć dźwięk i obraz w celu uzyskania najwyższej jakości współpracy — bez sterowników, pobierania i opóźnień.

Łącząc łatwość obsługi Barco ClickShare Conference i najwyższą jakość dźwięku systemu Xilica do sal konferencyjnych, uczestnicy spotkania mogą teraz korzystać z profesjonalnie rozmieszczonych mikrofonów, głośników i technologii, w tym redukcji echa akustycznego HearClear i redukcji szumów Xilica. Wszystko to przy użyciu ich osobistych urządzeń.

ClickShare Conference współpracują z urządzeniami komputerowymi, wyświetlaczami lub aplikacjami UC dowolnej marki. Dzięki temu możesz zbudować swoją przestrzeń dokładnie tak, jak chcesz. Xilica i Barco zapewniają, że każda wersja oprogramowania układowego jest weryfikowana pod kątem zgodności. Dzięki temu użytkownicy uzyskują bezproblemowe działanie, podczas gdy użytkownik korzysta z najnowszych funkcji oprogramowania. Dzięki zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń na obu platformach systemy konferencyjne Barco ClickShare Conference i Xilica nadają się do zastosowań korporacyjnych, edukacyjnych i rządowych wymagających najwyższej jakości i wyjątkowej łatwości użytkowania.