Clevertouch Lux Mini

LUX Mini OPS szybko i łatwo zaktualizuje starszy ekran Clevertouch, dzięki czemu będzie można korzystać z ulepszonej funkcjonalności najnowszego oprogramowania Clevertouch.

Zanurz się w przyszłości monitorów interaktywnych wraz z dodatkową funkcją Google EDLA (Enterprise Devices Licensing Agreement), dzięki której LUX Mini jest najlepszym wyborem jako wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie interaktywne.

Lux Mini OPS umożliwia natychmiastowy dostęp do ulubionych aplikacji z obecnym ekranem interaktywnym. Dzięki pełnemu środowisku Google Education Licence aplikacje Google będą wstępnie załadowane i dostępne bezpośrednio z ekranu.

Aktualizacja obecnego ekranu interaktywnego za pomocą Lux Mini otwiera świat korzyści, jakie daje Android 13.0. Android 13.0 wprowadza szereg najnowocześniejszych funkcji i ulepszeń, zwiększając funkcjonalność i wydajność panelu Clevertouch. Od bardziej eleganckiego i intuicyjnego interfejsu użytkownika po zaawansowane możliwości wielozadaniowości, Android 13.0 zapewnia płynne i wydajne wrażenia użytkownika.

Z Lux Mini poprawisz wrażenia wizualne, aktualizując ekran do najnowszej wersji Clevertouch. Dzięki tej aktualizacji uzyskasz dostęp do wielu ekscytujących funkcji i zwiększonej wydajności.

Clevertouch Lux Mini