Nowa seria monitorów Samsung QHB, QMB oraz QBB oferuje zarówno rozszerzone funkcje dla biznesu, ułatwioną konfigurację i obsługę serwisową, jak i oszałamiającą jakość obrazu i design.

Rozszerzone funkcje dla biznesu

Odkrywaj nowe możliwości swojej sali konferencyjnej dzięki zaawansowanym ustawieniom i intuicyjnym funkcjom nowych ekranów od firmy Samsung. Serie QHB/QMB/QBB usprawniają prowadzenie wideokonferencji dzięki przyjaznym narzędziom do współpracy, które zachęcają do aktywnego uczestnictwa. Dzięki nowym trybom pracy dostosowanym do różnych branż, przedstawiciele różnych zawodów, od dyrektorów po lekarzy, mogą usprawnić procesy i zwiększyć wydajność bez obniżania jakości:

Aplikacja do wideokonferencji – Połącz się ze współpracownikami bez zbędnych urządzeń. Monitory z serii QHB/QMB/QBB mają wbudowane rozwiązanie do obsługi wideokonferencji, które współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami. Umożliwia to łatwe nawiązanie połączenia przy pomocy kamery USB.

SmartView+ – Funkcja SmartView+ umożliwia bezprzewodowe udostępnianie ekranu, zapewniając pełną współpracę. Użytkownicy mogą aktywować funkcję udostępniania ekranu na początku spotkania, dzięki czemu administrator może szybko przełączać się między ekranami za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto administratorzy mogą jednocześnie udostępniać obraz z czterech ekranów, tworząc w ten sposób dynamiczne i angażujące środowisko pracy.

Tryb reżyserski – Dzięki wbudowanemu trybowi reżyserskiemu, ekrany Samsung z serii QHB/QMB/QBB Signage umożliwiają ograniczenie do minimum czasu na post-produkcję treści, oferując odbiorcom wrażenia zgodne z pierwotnym zamysłem twórcy. Począwszy od odwzorowania barw, a skończywszy na proporcjach treści, twórcy mogą zaprezentować swoją wizję bez żadnych zniekształceń.

Tryb symulacji DICOM – Tryb symulacji DICOM dostępny w ekranach Samsung z serii QHB/QMB/QBB, pozwoli zespołom medycznym współpracować bardziej wydajnie i skutecznie niż kiedykolwiek przedtem. Urządzenia zapewniają 100% skali szarości wymaganej przez standard DICOM. Dodatkowo pozwalają na symulowanie obrazowania medycznego np. zdjęć rentgenowskich.

Ułatwiona konfiguracja i obsługa serwisowa

Zapomnij o kłopotliwej instalacji i obsłudze serwisowej. Ekrany z serii QHB/QMB/QBB oferują uproszczoną konfigurację, którą można modyfikować także po instalacji oraz zarządzanie ustawieniami z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki spójnej kalibracji wszystkich ekranów i dostępowi do najnowszych aktualizacji silnika webowego można prezentować najnowsze i innowacyjne treści zgodnie z oczekiwaniami:

Inteligentna kalibracja – Gwarancja spójnej wizualizacji marki na każdym ekranie i w każdej lokalizacji. Dzięki aplikacji mobilnej firmy Samsung, funkcja inteligentnej kalibracji zapewnia prawidłową kalibrację każdego ekranu, umożliwiając wyświetlanie logo marki i innych materiałów informacyjnych w spójnych i wymaganych barwach.

Tizen Zero Config – Tizen Zero Config to narzędzie dla menedżerów IT do zarządzania wieloma urządzeniami w różnych lokalizacjach. Po instalacji nowego ekranu personel IT może rejestrować i zdalnie instalować nowe aplikacje za pomocą programu Tizen Business Manager, co eliminuje konieczność podróżowania i przeprowadzania czynności na miejscu.

Funkcja Custom Home – Funkcja Custom Home została zaprojektowana z myślą o specjalistach IT w celu uproszczenia zarządzania salami konferencyjnymi. Umożliwia administratorom blokowanie określonych ustawień, tak by uniemożliwić użytkownikom zmianę ustawień wyświetlaczy. Sala konferencyjna może działać przez cały dzień zgodnie z zadanymi ustawieniami i bez błędów, co pozwala personelowi IT skupić się na innych ważnych zadaniach.

Silnik webowy – Przesyłaj dowolne treści, niezależnie od stopnia innowacyjności. Dzięki ciągłemu aktualizowaniu silnika webowego, ekrany z serii QHB/QMB/QBB umożliwiają odtwarzanie najnowszych rodzajów treści bez ograniczeń, co z kolei pozwala na tworzenie bardziej zróżnicowanych i atrakcyjnych kreatywnych zasobów.

 

Oszałamiająca jakość obrazu i design

Zapewnij odbiorcom angażujące doświadczenia wizualne. Ekrany z serii QHB/QMB/QBB zapewniają przyciągające uwagę doświadczenia wizualne z realistycznymi kolorami, a każda treść dostępna jest w jakości 4K dzięki wiodącej w branży technologii przetwarzania obrazu. Dzięki niezawodnym antyodblaskowym panelom i nienachalnemu designowi oglądający mogą oglądać treści bez rozpraszania uwagi.

Technologia Dynamic Crystal Color – Zobacz krystalicznie czyste i realistyczne kolory z 64-krotnie większą liczbą odcieni niż w przypadku konwencjonalnych wyświetlaczy UHD. Dzięki 10-bitowemu przetwarzaniu funkcja Dynamic Crystal Color wychwytuje o subtelne różnice, zapewniając doskonałą ekspresję barw i realizm prezentowanych treści.

Panel antyodblaskowy – Wszystkie ekrany z serii QHB/QMB są wyposażone w niezawodne matryce z warstwą antyodblaskową (non-glare), która daje lepszą widoczność pod każdym kątem i o każdej porze dnia. Takie ekrany gwarantują skuteczny przekaz istotnych treści w miejscach takich jak lotniska i dworce kolejowe.

Procesor Quantum 4K – Wiodąca w branży technologia przetwarzania obrazu firmy Samsung podnosi jakość każdej prezentowanej treści, nadając jej spójności i przejrzystości. Inteligentna technologia zwiększania rozdzielczości, wykorzystująca procesor Quantum 4K firmy Samsung, podnosi jakość wideo o niższej rozdzielczości do poziomu jakości UHD.

Smukła i symetryczna budowa – Wąskie ramki i symetryczna budowa urządzenia umożliwiają integrację ekranu w każdym pomieszczeniu dzięki uproszczonej instalacji. Aby zapewnić maksymalną oszczędność miejsca, wszystkie porty są skierowane na zewnątrz, dzięki czemu ekran można zawiesić blisko każdej ściany.

Ergonomiczne tory kablowe – Ekrany z serii QHB/QMB/QBB znakomicie komponują się z każdym otoczeniem biznesowym. Dzięki ergonomicznym torom kablowym, ekran przykuwa maksymalną uwagę do tego, co znajduje się na ekranie, a nie do podłączonych kabli.