Firma B-Tech przyzwyczaiła nas już do swoich profesjonalnych urządzeń o świetnym stosunku jakości do ceny. Tym razem wiodący producent konstrukcji do montażu sprzętu AV przedstawia BT8566. Jest to wózek do monitora z funkcją rotacji. Idealnie sprawdzi się do montażu monitorów z funkcją pracy w orientacji pionowej i poziomej.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Wózek do monitora BT8566 należy do nowej, topowej gamy wózków, które są nie tylko trwałe, funkcjonalne i bezpieczne. To idealny kompan dla monitora Samsung Flip – ma mocowanie z funkcją rotacji dla ekranów interaktywnych. Przyciąga wzrok klientów swoją estetyką i wzornictwem. Dostępny w trzech kolorach: czarnym, czarno srebrnym i białym, oddaje doskonale wszystkie zaprojektowane akcenty i kształty produktu. Zintegrowany system prowadzenia kabli sygnałowych i zasilających pozwala szybko i schludnie przygotować rozwiązanie do pracy.

Specjalnie zaprojektowane kółka pozwalają na proste i błyskawiczne przemieszczanie wózka bez żadnych śladów na podłodze. Opcjonalnie dostępne są półki na akcesoria AV, montowane bezpośrednio do kolumny wózka i zwiększające jego funkcjonalność. Pozwala na zamontowanie monitora o wielkości aż 70” i wadze do 70 kg. Umożliwia jego obrót o 90° i kompatybilny jest ze standardem VESA 600 x 400 mm.Posiada również śruby zabezpieczające ekran przed nieautoryzowanym demontażem. Waga wózka wynosi 30 kg, a wykończony jest w kolorze czarnym.