Optoma jest kompleksowym dostawcą wyświetlaczy LED i rozwiązań do projekcji. W swoje ofercie ma gamę ekranów 4K UHD, Full HD i niestandardowe monitory LED. UHD156338 to niezwykle cienki wyświetlacz o przekątnej 271” i rozdzielczości UHD (3840 x 2160). Potrafi on dyskretnie wtopić się w każde środowisko korporacyjne, szkolnictwa wyższego, hotelarstwa i digital signage. Łatwy w instalacji, obsłudze i utrzymaniu wyświetlacz powstał z myślą o najwyższej niezawodności i jakości obrazu. Wyświetlacz UHD156338 można zamontować bezpośrednio na odpowiedniej ścianie bez ramy montażowej. Dostęp od przodu zapewnia szybki, tani montaż i łatwą konserwację.

Wyświetlacz UHD156338 firmy Optoma został zaprojektowany jako jedno rozwiązanie zawierające wszystko, czego potrzebujesz – od kabli po wstępnie skonfigurowane procesory. Zapewnia to bezproblemową konfigurację dla naprawdę bezproblemowej instalacji. Może być montowany bezpośrednio na odpowiedniej ścianie bez ramy montażowej. Dostępna jest również prosta, lekka rama. Dostęp z przodu zapewnia szybki, niedrogi montaż i łatwą konserwację.

Dzięki ultra cienkiej głębokości panelu wynoszącej zaledwie 56 mm, wyświetlacz Optoma jest zaprojektowany tak, aby zajmować mniej miejsca, dyskretnie wtapiając się w każde otoczenie. Nierzucający się w oczy wyświetlacz jest idealny do współczesnych środowisk korporacyjnych lub edukacyjnych. Oszczędza przestrzeń w handlu detalicznym i reklamie. UHD156338 wykorzystuje wiodącą w branży technologię przetwarzania obrazu HQUltra 4K, zapewniając najlepszą w swojej klasie jakość obrazu i małe opóźnienie przetwarzania wideo.

Przełączenie kanałów wejściowych zajmuje zaledwie 0,25 sekund. Ten sam procesor może napędzać głośniki w salach posiedzeń i mniejszych salach konferencyjnych, a także symetryczne liniowe wyjścia stereo, co umożliwia sterowanie zewnętrznym wzmacniaczem lub zasilanymi głośnikami.

Wyświetlacz LED firmy Optoma zaprojektowany i zbudowany z myślą o wyjątkowej niezawodności. Łączy doskonałe technologie przetwarzania obrazu z najwyższej jakości zaawansowanymi komponentami, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.