Apart Audio w Hotelu Koszary

W Hotelu Koszary wykonana została instalacja nagłośnienia marki Apart Audio.

Hotel Koszary powstał w zabytkowym budynku z 1863 roku w miejscu dawnej siedziby wojskowego garnizonu. Jest położony w centrum Góry Kalwarii, w odległości 35 km od Warszawy. Ciekawe wnętrze łączy nowoczesny styl i funkcjonalność z oryginalnymi, tradycyjnymi elementami zabudowy.
Firma Pggroup sp. z o.o. wykonała w hotelu m.in. instalację nagłośnienia, do której wykorzystano sprzęt marki Apart Audio. W każdym pokoju hotelowym znajdują się głośniki CM6E pełniące funkcję DSO. W sprzęt nagłośnieniowy wyposażono trzy sale konferencyjne – są tam zestawy CMX20T. W sali restauracyjnej z kolei zainstalowano głośniki OVO5T. Do sterowania systemem służy matryca Audiocontrol 12.8 wraz z panelami DIWAC i stacją przywoławczą DIMIC12. System jest zasilany wzmacniaczami z serii REVAMP.
Michał Osipiuk z Pggroup: „Dzięki zastosowaniu produktów marki Apart Audio mogliśmy zapewnić pełną funkcjonalność w systemach wielostrefowych i konferencyjnych, które są obecnie stosowane w hotelach. Dużym atutem produktów Apart Audio jest bardzo dobra jakość dźwięku oraz krótki czas montażu.”