content marketing2020-08-01T11:42:41+00:00

CONTENT MARKETING

AVIntegracje to pierwszy ogólnopolski serwis i miesięcznik drukowany poświęcony technologii i rozwiązaniom sprzętowym związanym z systemami zintegrowanymi.

Na łamach prezentowane są zrealizowane projekty, kulisy powstawania nowych instalacji, a także rozmowy z najważniejszymi postaciami rynku integracyjnego i porady wiodących ekspertów branży.

Poprzez serwis, portale społecznościowe i miesięcznik drukowany docieramy do ponad 30.000 czytelników miesięcznie.

Radosław Michalak
REKLAMA
+48 500 053 208
[email protected]

AVIntegracje dostępny jest w 400 punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski oraz darmowo wysyłany do głównych grup docelowych.

Dla użytkowników mobilnych magazyn AVIntegracje jest dostępny w wersji On-Line, wystarczy zarejestrować się aby uzyskać darmowy dostęp do elektronicznej prenumeraty miesięcznika i archiwalnych numerów, które możesz przeglądać bezpośrednio w przeglądarce www.

Liczba odwiedzin strony to miesięcznie 10.000 odsłon. Jako jedyni w branży prezentujemy funkcjonowanie rozwiązań zintegrowanych w instytucjach, kompleksach biznesowych, sieciach hotelowych, muzeach i przestrzeniach użyteczności publicznej.

 

Szybki i bezpośredni Newsletter wysyłany do blisko 4.000 sukskrybentów.

AVIntegracje to grupa 6.000 osób na profilach społecznościowych.

Na kanałach wideo prezentowane są nowe technologie dla rynku profesjonalnego, relacje z wydarzeń branżowych, premier nowych urządzeń, a także rozmowy z ekspertami rynku integracyjnego.

Wszystkie wiadomości z magazynu AVIntergracje są dostępne także w aplikacji Google Wiadomości  w dziale Nauka i technika. Aplikacja pozwala dowiedzieć się więcej o aktualnych wydarzeniach. Użytkownicy mogą subskrybować wiadomości i tematy poruszane na portalu www.AVIntegracje.pl, czytać treści online lub offline, a także udostępniać artykuły i dodawać je do zakładek.

Współpracujemy z :