Content marketing

Dotrzyj do odpowiedniej grupy docelowej

Poprzez serwis, portale społecznościowe i miesięcznik drukowany docieramy do ponad 50000 czytelników miesięcznie.

Magazyn drukowany

AVIntegracje dostępny jest w 400 punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski oraz darmowo wysyłany do głównych grup docelowych.

AVI online

Ponad 2500 subskrybentów

Dla użytkowników mobilnych magazyn AVIntegracje jest dostępny w wersji online, wystarczy zarejestrować się aby uzyskać darmowy dostęp do elektronicznej prenumeraty miesięcznika i archiwalnych numerów, które możesz przeglądać bezpośrednio w przeglądarce www.

www.avintegracje.pl

Liczba odwiedzin strony to miesięcznie ok 50000 odsłon.

Jako jedyni w branży prezentujemy funkcjonowanie rozwiązań zintegrowanych w instytucjach, kompleksach biznesowych, sieciach hotelowych, muzeach i przestrzeniach użyteczności publicznej.

 

Poniżej przedstawiamy aktualne statystyki dotyczące liczby odsłon stron portalu oraz docieralność za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

Newsletter

Szybki i bezpośredni Newsletter wysyłany do blisko 4000 sukskrybentów.

Social media

AVIntegracje to grupa ponad 10.000 osób na profilach społecznościowych.

Kanały video

Na kanałach wideo prezentowane są nowe technologie dla rynku profesjonalnego, relacje z wydarzeń branżowych, premier nowych urządzeń, a także rozmowy z ekspertami rynku integracyjnego.

Google news

Wszystkie wiadomości z magazynu AVIntergracje są dostępne także w aplikacji Google Wiadomości w dziale Nauka i technika. Aplikacja pozwala dowiedzieć się więcej o aktualnych wydarzeniach. Użytkownicy mogą subskrybować wiadomości i tematy poruszane na portalu www.AVIntegracje.pl, czytać treści online lub offline, a także udostępniać artykuły i dodawać je do zakładek.

Współpracujemy z

Reklama