Apart Audio w Tao Restaurant & Club

Apart Audio w Tao Restaurant & Club

Apart Audio odpowiada za nagłośnienie instalacyjne w Tao Restaurant & Club.

Dolne Młyny to niezwykłe miejsce w Krakowie, zlokalizowane na terenie starej fabryki tytoniu. Przez dziesięciolecia zapomniane i opuszczone, od kilku lat jest nowym centrum spotkań towarzyskich Krakowa. Tao Restaurant & Club to klimatyczny lokal mieszczący się przy Dolnych Młynach, w którym serwowane są dania azjatyckie, odbywają się imprezy i występy DJ-ów. Niedawno Studio Pro wykonało w Tao instalację nagłośnienia opartą o sprzęt Apart Audio.

„Podczas wyboru produktów kierowaliśmy się funkcjonalnością urządzeń, jakością dźwięku, rozsądną ceną oraz tym, na czym najbardziej zależało klientowi, czyli wyglądem zestawów głośnikowych. Po prezentacji i odsłuchach kliku modeli różnych producentów klient zdecydował się na wybór produktów marki Apart Audio” – mówi Michał Szybiak z firmy Studio Pro.

„Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu głośników oraz odpowiedniej konfiguracji systemu uzyskaliśmy równomierne pokrycie dźwiękiem w praktycznie w każdym miejscu lokalu oraz wcześniej zakładany efekt wizualny”.

Najchętniej czytane

Epson EB-L1490U

Epson w swojej ofercie ma zaawansowany projektor laserowy WUXGA 3LCD zapewniający doskonałą ostrość wyświetlanego obrazu i jasność na poziomie 9 000 lumenów,...

Optoma FHDQ130

W  ofercie marki Optoma znalazł się w  pełni zoptymalizowany wyświetlacz FHDQ130 o przekątnej 130”. Nowy wyświetlacz został prekalibrowany przez producenta, co znacząco...