Apart Audio w Tao Restaurant & Club

Apart Audio w Tao Restaurant & Club

Apart Audio odpowiada za nagłośnienie instalacyjne w Tao Restaurant & Club.

Dolne Młyny to niezwykłe miejsce w Krakowie, zlokalizowane na terenie starej fabryki tytoniu. Przez dziesięciolecia zapomniane i opuszczone, od kilku lat jest nowym centrum spotkań towarzyskich Krakowa. Tao Restaurant & Club to klimatyczny lokal mieszczący się przy Dolnych Młynach, w którym serwowane są dania azjatyckie, odbywają się imprezy i występy DJ-ów. Niedawno Studio Pro wykonało w Tao instalację nagłośnienia opartą o sprzęt Apart Audio.

„Podczas wyboru produktów kierowaliśmy się funkcjonalnością urządzeń, jakością dźwięku, rozsądną ceną oraz tym, na czym najbardziej zależało klientowi, czyli wyglądem zestawów głośnikowych. Po prezentacji i odsłuchach kliku modeli różnych producentów klient zdecydował się na wybór produktów marki Apart Audio” – mówi Michał Szybiak z firmy Studio Pro.

„Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu głośników oraz odpowiedniej konfiguracji systemu uzyskaliśmy równomierne pokrycie dźwiękiem w praktycznie w każdym miejscu lokalu oraz wcześniej zakładany efekt wizualny”.

Najchętniej czytane

DISGUISE gx 2c

Firma disguise zaprezentowała nowy mediaserwer gx 2c. Najnowszy mediaserwer producenta oparty został na najbardziej wydajnym GPU dostępnym na rynku. Wydajność...

JTS RU-8012DB/5

JTS zaprezentował podwójny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL, który sprawdzi się podczas prezentacji firmowych. Odbiornik JTS RU-8012DB/5 do dyspozycji oddaje...