AtlasIED w dystrybucji firmy Linearic

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że AtlasIED za sprawą firmy Linearic jest dostępny w naszym kraju.

Firma AtlasIED jest globalnym producentem elektroniki, dostarczającym kompleksowe rozwiązania audio dla biznesu. Dzięki jej produktom zaoszczędzisz nie tylko czas i pieniądze swojej spółki, efektywnie wykorzystując systemy komunikacji audio, jednocześnie pomożesz utrzymać bezpieczeństwo w zakładzie. Wszystko to jest możliwe dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom przeznaczonym do masowych powiadomień, rozwiązaniom VoIP i technologiom służącym do zabezpieczania prywatnych rozmów przed dostępem niepowołanych osób. Istotną cechą rozwiązań marki AtlasIED jest to, że opracowywane, najnowsze technologie żyją w symbiozie z dotychczasowymi, popularnymi, jak i unikatowymi rozwiązaniami, które zastaną integratorzy w trakcie projektu, a także przyszłymi – analogowymi oraz cyfrowymi infrastrukturami IT.
Urządzenia AtlasIED zostały wdrożone z powodzeniem przez największe przedsiębiorstwa, szkoły, uniwersytety, zakłady produkcyjne, transport publiczny, hale sportowe, szpitale, hotele i duże sieci sklepów detalicznych. Oczywiście producent nie zapomina o mniejszych, wyspecjalizowanych firmach, które są dla niego równie ważne jak te duże, zwłaszcza że dzięki technologiom producenta mogą osiągnąć gwałtowny wzrost.
W ofercie AtlasIED, firmy z osiemdziesięcioletnim stażem, znajdziemy ponad dwa tysiące wyspecjalizowanych produktów, a wśród nich: systemy komunikacji przeznaczone dla lotnisk, szkół, systemy komunikacji wizualnej, systemy VoIP, systemy do montażu w skrzyni rack, miksery i powermiksery czy głośniki.