AUDAC IMEO

Audac rozszerzył ofertę o nowy, profesjonalny soundbar oferujący szereg innowacyjnych rozwiązań, jak również cechujący się różnymi możliwościami montażu.

Soundbar IMEO marki Audac powstał z myślą o salach spotkań firmowych i pokojach hotelowych. Przeznaczony jest do pracy z ekranami i projektorami. Producent wyposażył go w uchwyt, który umożliwia montaż zarówno pod, jak i nad ekranem, zachowując równocześnie odpowiednią odległość i ułożenie od pozostałych głośników w pomieszczeniu. Aktywne zestawy nagłośnieniowe producenta, w tym prezentowany soundbar, zawierają technologię WaveSelect oraz wyposażone zostały w procesor DSP. Tym samym w mgnieniu oka dostosujemy dźwięk do zastanej akustyki, bez konieczności skomplikowanej, czasochłonnej i kosztownej adaptacji akustycznej.
Soundbar wyposażony został w dwa głośniki o przekątnej 2,5 cala, jest kompatybilny z Bluetooth (z możliwością wyłączenia), zawiera wejście HDMI, umożliwia zdalną kontrolę i bezpośrednie wprowadzenie cyfrowego sygnału dzięki dostępności koaksjalnych i optycznych wejść (SPDIF).

Tagi:

Audac