Audac zaprezentował dwie nowe, wielofunkcyjne końcówki mocy wyposażone w slot SourceCon, dzięki któremu możemy dostosować je do dowolnej instalacji audio.

Nowe końcówki mocy pracujące w klasie D dostępne są w dwóch wersjach 2×40 W i 2x 80W. Obydwa modele pozwalają na zasilenie głośników z linii 70 i 100 V, przy czym po zmostkowaniu MFA208 oferuje 80 W, a MFA216 – 160W. Nowe wzmacniacze mogą pracować w dowolnej sieci, o dowolnym napięciu. Uniwersalne jednostki, dzięki slotowi SourceCon stanowią rozwiązanie typu wszystko w jednym, które dopasujemy do każdej instalacji, choć typowym przeznaczeniem urządzeń jest praca podczas streamingu audio, np. w radiu internetowym. Dedykowane, stereofoniczne wejście umożliwia podłączenie dowolnego źródła, a symetryczne wejście mikrofonowo-liniowe z zasilaniem phantom 15V pozwoli na wprowadzenie sygnału z mikrofonu pojemnościowego. Co w połączeniu z automatycznym wyciszeniem muzyki tła po wykryciu sygnału na wejściu rozszerza zastosowanie wzmacniacza. Umieszczony na panelu przednim wyświetlacz TFT 2,8” i wciskany potencjometr, to znane rozwiązanie nawigacyjne producenta, które upraszcza do minimum nawigację.
Przedstawiciele serii wyposażeni zostali w port szeregowy i są kompatybilni z protokołem TCP/IP. Urządzeniami możemy również sterować zdalnie, za pomocą aplikacji Audac Touch 2. Wzmacniacze możemy nie tylko postawić na biurku, lecz również zamontować w skrzyni rack, dzięki dostępnym akcesoriom. Nowe końcówki mocy zajmują połowę racka i mogą pracować także jako źródło audio, procesor DSP,  matryca czy system odtwarzający komunikaty.