Avtek DS

Wprowadzenie nowych technologii do przestrzeni publicznej, biznesowej i konferencyjnej wymaga wykorzystania nowoczesnych narzędzi do wyświetlania treści. W odpowiedzi na te potrzeby marka Avtek wprowadza na rynek swoją najnowszą serię monitorów informacyjnych – Avtek DS. Nowa seria łączy w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne, doskonałą jakość obrazu oraz szerokie możliwości dostosowania, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego świata cyfrowego.

Jednym z głównych atutów monitorów Avtek DS jest ich smukły i elegancki design. Zaprojektowane w taki sposób, aby harmonijnie wpisywały się w różnorodne przestrzenie, monitory te nie tylko prezentują wysoką jakość wyświetlanych treści, ale także nie odciągają uwagi oglądającego od tego, co jest na ekranie. Minimalistyczne ramki monitora są równomierne po każdej ze stron, co sprawia, że stają się one niemalże niewidoczne, a użytkownicy skupiają się wyłącznie na prezentowanej zawartości. Matryce monitorów Avtek DS charakteryzują się doskonałymi parametrami wyświetlania. Jasność na poziomie 450 Nit (500 Nit w przypadku modelu 98”) gwarantuje, że obraz jest wyraźny i czytelny nawet w warunkach mocnego oświetlenia. Szerokie kąty widzenia wynoszące aż 178 stopni zapewniają doskonałą widoczność treści z praktycznie każdego miejsca wokół monitora. Dodatkowo matowe wykończenie matryc na poziomie 25% zamglenia eliminuje odblaski świetlne, co znacznie poprawia komfort oglądania i redukuje zmęczenie wzroku.

Avtek DS

Nowe monitory z serii DS znakomicie sprawdzą się w salach konferencyjnych i w biurach. Monitory mają jasność 450 Nit (500 Nit w przypadku modelu 98”).

Seria Avtek DS oferuje różne rozmiary monitorów, aby dostosować się do różnorodnych potrzeb. Dostępne przekątne to 43”, 55”, 65”, 75”, 86” i 98”, przy czym monitory o rozmiarze 65” i większym mają slot OPS, który umożliwia rozszerzenie monitora o komputer PC, dając użytkownikom jeszcze większe możliwości wyświetlania treści. Jedną z wyjątkowych cech monitorów Avtek DS jest czujnik podczerwieni wbudowany w matryce. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby dodatkowego zamontowania osobnego czujnika, co nie tylko poprawia estetykę monitora, ale również zapewnia pewność reakcji na sygnały pilota bez względu na to, w który punkt matrycy jest celowany. Wygodny montaż monitorów Avtek DS na ścianie został jeszcze bardziej ułatwiony dzięki dostarczanemu w zestawie uchwytowi naściennemu. Wieszaki uchwytu są już zainstalowane na monitorze, co sprawia, że proces instalacji jest prostszy i bardziej efektywny.

Avtek DS

Największy model znajdujący się w nowej rodzinie produktów ma przekątną wynoszącą, aż 98”. To daje naprawdę ogromną powierzchnię, którą można wypełnić treścią.

Wiele możliwości połączeń
W zakresie połączeń, monitory Avtek DS nie pozostawiają nic do życzenia. Monitory 43” i 55” mają dwa wejścia HDMI obsługujące rozdzielczość UHD w 60Hz oraz technologie HDCP 2.1, CEC i ARC. Natomiast monitory o przekątnej 65” i większej mają trzy wejścia HDMI. Każdy z monitorów Avtek DS jest wyposażony w wyjście HDMI Out, umożliwiające łatwe klonowanie wyświetlanych treści na inne monitory lub tworzenie prostych ścian wideo. Ważnym udogodnieniem jest także zastosowanie złącza USB-C, które obsługuje power delivery. Dzięki temu użytkownicy mogą przesyłać obraz i jednocześnie ładować swoje urządzenia za pomocą jednego kabla, co sprawia, że korzystanie z monitora Avtek DS jest jeszcze bardziej wygodne i funkcjonalne.

Avtek DS

Nowe monitory mogą z powodzeniem pracować np. jako menu boardy w barach…

Avtek DS to nie tylko doskonałe monitory, ale także kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie treściami oraz obsługę monitorów. Funkcja harmonogramu uruchamiania i treści pozwala na dokładne planowanie czasu włączania i wyłączania monitorów oraz odtwarzania określonych treści w określonych dniach i godzinach. Dzięki temu monitory nie wymagają ręcznej obsługi w tym zakresie. Innowacyjne funkcje udostępniania treści poprzez kod QR umożliwiają przesłanie treści ze smartfonu na ekran monitora w prosty i intuicyjny sposób. Za pomocą aplikacji Bytello Share oraz technologii AirPlay, Miracast i Chromecast można również bezprzewodowo udostępniać ekran swojego urządzenia, co pozwala na bezprzewodowe prowadzenie prezentacji z dowolnego typu urządzenia.

Avtek DS

… kawiarniach i restauracjach. Na pokładzie monitorów znajdziemy zarówno wejścia HDMI, wyjście HDMI out, jak i złącza USB-C.

Seria Avtek DS oferuje także wbudowaną aplikację CMS (Content Management System), która umożliwia zdalne zarządzanie treściami na podłączonych monitorach. Użytkownicy mogą zdalnie udostępniać treści, zarządzać harmonogramami, grupować monitory oraz tworzyć i edytować proste treści za pomocą aplikacji webowej. Aplikacja CMS umożliwia również przechowywanie najczęściej używanych materiałów na serwerze, a struktura aplikacji pozwala na podział użytkowników w organizacji, co zapewnia większą kontrolę i personalizację zarządzania treściami. Nie można zapomnieć o aplikacji Bytello DMS (Device Management System), która umożliwia zdalne zarządzanie samymi monitorami. Dzięki niej użytkownicy mogą aktualizować firmware, zarządzać zainstalowanymi aplikacjami, uruchamiać alarmy wyświetlające się na monitorach, zmieniać wejścia i wiele więcej, zapewniając pełną kontrolę nad funkcjonalnością monitorów Avtek DS.

Podsumowanie
Podsumowując, seria monitorów informacyjnych Avtek DS to doskonałe połączenie wysokiej jakości obrazu, wszechstronnych funkcji i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Smukły design, szerokie możliwości dostosowania, zaawansowane połączenia i funkcje zdalnego zarządzania sprawiają, że monitory Avtek DS są idealnym rozwiązaniem zarówno do digital signage, jak i sal konferencyjnych, a nawet edukacji. Niezależnie od potrzeb, seria Avtek DS spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając im doskonałą jakość i niezawodność w wyświetlaniu treści.