W trakcie spotkań sportowych sędziowie powinni mieć możliwość komunikowania się, to samo dotyczy obsługi technicznej w trakcie ważnych spotkań biznesowych czy konferencji. Axitour w swojej ofercie ma bezprzewodowy system komunikacji najwyższej klasy.
AXIWI AT-320M to bezprzewodowy system komunikacji umożliwiający równoczesne przesyłanie sygnału w dwie strony. Za jego pomocą komunikować może się sześć osób, otwierając połączenie na zasadzie rozmowy telefonicznej. System sprawdzi się w wielu sytuacjach, m.in. w trakcie wydarzeń sportowych, konferencji, koncertów czy tłumaczeń w trakcie spotkań. W wielu sytuacjach istotne jest, że system komunikacji nie wymaga użycia rąk, a rozmów może słuchać dwieście pięćdziesiąt osób na każdym z czterech kanałów. Tak samo rozmawiać może sześć osób na każdym z czterech kanałów, czyli w sumie w jednym miejscu dwadzieścia cztery osoby, po sześć w jednej grupie. na każdym z czterech kanałów. Tak samo rozmawiać może 6 osób na każdym z czterech kanałów – czyli w sumie w jednym miejscu 24 osoby, po 6 w jednej grupie. Tym samym w trakcie spotkań sportowych unikniemy sytuacji, w której pojawiłaby się stronniczość sędziów.
System działa do 250 m, w paśmie 2402–2483 GHz, używa czterech kanałów, a jego wymiary to 65 × 32 × 22 mm. AXIWI może działać na bateriach od ośmiu do dziesięciu godzin, a czas ładowania akumulatorków to zaledwie dwie godziny. Do bezprzewodowego systemu komunikacji możemy podłączyć zestawy nagłowne, słuchawki douszne z serii A\XIWI, jak i producentów trzecich.