Blustream MFP112

W komercyjnych instalacjach wideo wymagamy profesjonalnego, niezawodnego, a zarazem prostego w obsłudze przełącznika wideo. Nowe urządzenie od Blustream sprawdzi się w rozbudowanych instalacjach, ponieważ działa w dwóch trybach oraz oferuje różne wejścia, zarówno analogowe, jak i cyfrowe.

MFP112 jest wieloformatowym przełącznikiem wideo przeznaczonym do prezentacji wyposażonym w jedenaście wejść. Oferuje skalowanie wideo, funkcję podmiany osadzonego materiału audio w wideo na inny (embedding), jak również jego wyodrębnienie (de-embedding), a także zarządzanie EDID. Przełącznik został wyposażony w wejście i wyjście pracujące w standardzie HDBaseT. MFP112 pracuje w dwóch trybach – jako rozdzielacz sygnału lub matryca przyciskowa. W pierwszym trybie wyjścia HDMI i HDBaseT wyświetlają sygnał pochodzący z tego samego wejścia. W drugim natomiast wejścia HDMI mogą zostać niezależnie przypisane do danego wyjścia. Dla przykładu sygnał pochodzący z wejścia HDBaseT i jednego z czterech wejść HDMI możemy wysłać do wyjścia HDMI, natomiast do wyjścia HDBaseT skierować sygnał pochodzący zarówno z wejść HDMI, wejścia HDBaseT, jak również analogowych wejść wideo z towarzyszącym strumieniem audio.
Urządzeniem możemy sterować za pomocą przycisków na przednim panelu, pilotem zdalnego sterowania lub protokołem RS-232. Blustream MF12 jest idealnym rozwiązaniem do komercyjnych instalacji.