Clear-Com FreeSpeak II

Clear-Com FreeSpeak II

FreeSpeak II, jeden z najpopularniejszych interkomów przesyłających informację w obu kierunkach, otrzymał aktualizację, która rozszerzyła jego możliwości i wydajność.

Firma Clear-Com opublikowała bardzo ważną aktualizację oprogramowania przeznaczoną dla cyfrowego interkomu pracującego bezprzewodowo FreeSpeak II przeznaczonego do pracy na scenie, w salach kinowych i broadcastu. Aktualizacja firmware’u zapewniła nowe funkcje, jak wysyłanie wiadomości tekstowych i nowy, bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, jak również ulepszoną diagnostykę i transmisję sygnału audio w paśmie 2,4 GHz, w środowiskach o nieprzechylnych warunkach radiowych.

Najnowszy firmware dostępny jest nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników interkomu. Możemy go pobrać z witryny internetowej producenta. Aktualizacja obejmuje stację bazową FSII-BASE-II oraz oprogramowanie zarządzające CCM.

Najchętniej czytane

Epson EB-700U

W  ofercie marki Epson znajduje się laserowy projektor do komunikacji wizualnej zapewniający jasny, skalowalny obraz o przekątnej do 130 cali. Projektor...

Optyczny świat Lumensa

Świat produktów optycznych nieustannie zaskakuje nas nowościami. Co miesiąc pojawiają się nowe modele kamer. Postępująca miniaturyzacja elektroniki pozwala na tworzenie...