W dniach 11-14 lutego 2020 r. COMM-TEC po raz kolejny zaprezentuje swoje bogate portfolio produktów, rozwiązań i usług na targach Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie.

COMM-TEC przybliży najnowsze innowacje i trendy w dziedzinie technologii AV/IT. Powierzchnia przeznaczona na prezentacje to ok. 200 m2 . Dzięki zmodyfikowanej koncepcji stoiska względem lat poprzednich, COMM-TEC skoncentruje się na najważniejszych segmentach rynku, w tym: wyświetlaczy, rozwiązań Digital Signage i Media Solutions, Pro Audio, Collaboration i UCC. Oczywiście na stoisku nie zabraknie stojaków, uchwytów, a także urządzeń do zarządzania sygnałem, które zostaną zaprezentowane użytkownikom w praktyczny sposób.
Portfolio COMM-TEC obejmuje rozwiązania dla sal biznesowych i konferencyjnych, wideokonferencji, cyfrowego oznakowania w PoS i PoI, edukacji i instytucji edukacyjnych , muzeów, parków rozrywki, pokazów i wydarzeń, automatyki budynków i zarządzania obiektami, a także inteligentnych domów i kin domowych.