DSPPA w swojej ofercie posiada profesjonalny, przeznaczony dla dużych instalacji system radiowęzłowy oparty na protokole IP.

MAG6182 to system radiowęzłowy (Public Address) oparty na sieci IP. Bardzo ważną cechą prezentowanego rozwiązania jest brak ograniczenia ilości stref. System wspiera zarówno indywidualne strefy, jak grupową kontrolę. Składa się ze wszystkich niezbędnych terminali i urządzeń, takich jak hosty, cyfrowe wzmacniacze, głośniki, w tym zasilane z PoE czy zdalnych stacji przywoławczych. System może pracować w istniejącej sieci opartej na IP, co znacznie ułatwia integrację i pozwala na zminimalizowanie ilości kabli. MAG6182 powstał z myślą o rozbudowanych instalacjach, jak lotniska, stacje kolejowe, supermarkety, hotele i szkoły. DSPPA w swojej ofercie posiada również profesjonalny, sieciowy system radiowęzłowy oparty na protokole IP.
MAG6000 to system radiowęzłowy (Public Address) oparty na sieci IP. Bardzo ważną cechą prezentowanego rozwiązania jest brak ograniczenia liczby stref. System umożliwia dowolne grupowanie odbiorników w strefy.
Dostępne są stacje przywoławcze, terminale strefowe ze wzmacniaczem 60W 100V, stereofonicznym 2x15W (2x10W w przypadku modeli zasilanych PoE) oraz głośniki aktywne i wzmacniacze sieciowe. Terminale wyposażone są w odtwarzacze z portem USB oraz SD oraz piloty zdalnego sterowania IR. System może pracować w istniejącej sieci LAN, co znacznie ułatwia integrację i pozwala na zminimalizowanie ilości kabli.
MAG6000 znajdzie zastosowanie w szkolnych instalacjach radiowęzłowych, przychodniach, szpitalach i wielu innych.