1 stycznia 2024 wchodzi w życie dyrektywa unijna dotycząca redukcji śladu węglowego w przedsiębiorstwach. Jest to rozumiane jako wpływ działalności firm m.in. na środowisko naturalne czy prawa człowieka.

Dzięki raportowaniu niefinansowemu zainteresowane osoby dostaną dostęp do wiarygodnych danych biznesowych wykraczających poza finansowy standard. Choć obowiązek raportowania niefinansowego obejmuje początkowo zaledwie 150 największych spółek giełdowych, to w następnych latach ilość firm objętych obowiązkiem wzrośnie w Polsce do ok. 3500 firm. Duże spółki już teraz biorą pod uwagę aspekty niefinansowe podczas analizowania łańcuchów dostaw. Dla mniejszych firm zrównoważony rozwój jest szansą na pokazanie, że są społecznie odpowiedzialne, co może ułatwić im dostęp do kapitału i otwarcie się na nowych inwestorów czy partnerów handlowych. W zakresie ochrony środowiska mówimy m.in. o redukcji zużycia energii elektrycznej. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wymiana nieefektywnych systemów na nowe, skonstruowane pod kątem wydajności energetycznej.

W wielu lokalizacjach instalacje wymagane prawem, takie jak Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze, zostały zbudowane na bazie przestarzałych urządzeń, które nie przystają do dzisiejszych wymagań. Wielu klientów firm integratorskich A/V już teraz może zacząć rozglądać się za systemem, który pomoże im wprowadzić oszczędności.

Wzmacniacz Dynacord V600:4 i zestawy głośnikowe Electro-Voice EVID zapewniają do 50% mniejsze zużycie energii niż porównywalne rozwiązania! Dynacord V600:4 to kompaktowy, wszechstronny, czterokanałowy wzmacniacz mocy przeznaczony do małych i średnich instalacji komercyjnych. Jego technologia zapewnia obniżenie kosztów użytkowania dzięki niskiemu zużyciu energii i elastycznemu wykorzystaniu mocy. Zapewnia bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach zasilania, a jego obsługa jest wyjątkowo łatwa. Dynacord V600:4 jest zalecany do odtwarzania tła muzycznego i komunikatów w obiektach edukacyjnych, hotelowych, handlowych i wielu innych. Zestawy głośnikowe Electro-Voice EVID to rozbudowana rodzina głośników do zastosowań komercyjnych, z modelami dopasowanymi do montażu powierzchniowego, sufitowego, podwieszanego i podtynkowego w pomieszczeniach o dowolnej wielkości i kształcie, a także na zewnątrz budynków.

Charakteryzują się niezawodną konstrukcją, niskoprofilowym wyglądem, prostym i trwałym montażem oraz znakomitym dźwiękiem, w którym słychać prawie 100 lat doświadczenia marki Electro-Voice. Zestawy głośnikowe EVID w połączeniu ze wzmacniaczem Dynacord V600:4 mogą zapewnić redukcję zużycia energii nawet o 50% w porównaniu z innymi rozwiązaniami! Promocja dotyczy dowolnej ilości dowolnych modeli zestawów głośnikowych Electro-Voice EVID przy zakupie wzmacniacza Dynacord V600:4.

Promocja trwa od 01.06.2023 do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów.