ecler realizacja

Łódzka Restauracja Affogato znajduje się w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy słynnej ulicy Piotrkowskiej. Lokal zainaugurował swoją działalność w 2007 roku i od ponad dziesięciu lat jest jednym z najważniejszym miejsc na łódzkiej scenie kulinarnej, serwując swoim gościom autorskie dania z wpływami kuchni z całego globu. Restauracja może się jednak pochwalić nie tylko doskonałą kartą dań, ale także eleganckim wystrojem wnętrz, świetną architekturą, ale i doskonałym nagłośnieniem, dzięki któremu degustacji dań towarzyszy odpowiednia muzyka.

Zaprojektowaniem systemu nagłośnieniowego pracującego w lokalu oraz instalacją wszystkich urządzeń zajęła się firma RS Trading, która postawiła na rozwiązania marki Ecler. W salach restauracji pracuje dziewiętnaście naściennych kolumn głośnikowych Ecler AUDEO106 oraz cztery głośniki sufitowe Ecler IC6. Są one zasilane za pomocą wzmacniaczy Ecler HZA4-70F, HSA2-400 oraz eHSA2-150. Za przełączanie źródeł sygnału i zarządzanie poszczególnymi głośnikami odpowiedzialna jest cyfrowa matryca audio Ecler MIMO1212SG. W roli głównego odtwarzacza muzyki tła pracuje tutaj player multimedialny Ecler Duo Net Player z dwoma niezależnymi wyjściami, pozwalającymi odtwarzać w różnych miejscach lokalu różną muzykę. Urządzenie jest wyposażone w porty USB oraz złącza na kartę SD, które umożliwiają lokalne odtwarzanie muzyki zapisanej w najpopularniejszych formatach, a także odtwarzanie audycji z sieci z wyznaczonych serwisów streamingowych. Wygodne sterowanie playerem w sposób zdalny zapewnia panel dotykowy Ecler WPMSCREEN.
Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom cały system nagłośnieniowy pracujący w łódzkiej restauracji Affogato jest bardzo wygodny i intuicyjny w codziennej obsłudze przez pracowników lokalu, natomiast gościom zapewnia świetne wrażenia dźwiękowe towarzyszące doznaniom kulinarnym.