Ecler w Restauracji Affogato

Łódzka Restauracja Affogato znajduje się w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy słynnej ulicy Piotrkowskiej. Lokal zainaugurował swoją działalność w 2007 roku i od ponad dziesięciu lat jest jednym z najważniejszym miejsc na łódzkiej scenie kulinarnej, serwując swoim gościom autorskie dania z wpływami kuchni z całego globu. Restauracja może się jednak pochwalić nie tylko doskonałą kartą dań, ale także eleganckim wystrojem wnętrz, świetną architekturą, ale i doskonałym nagłośnieniem, dzięki któremu degustacji dań towarzyszy odpowiednia muzyka.

Zaprojektowaniem systemu nagłośnieniowego pracującego w lokalu oraz instalacją wszystkich urządzeń zajęła się firma RS Trading, która postawiła na rozwiązania marki Ecler. W salach restauracji pracuje dziewiętnaście naściennych kolumn głośnikowych Ecler AUDEO106 oraz cztery głośniki sufitowe Ecler IC6. Są one zasilane za pomocą wzmacniaczy Ecler HZA4-70F, HSA2-400 oraz eHSA2-150. Za przełączanie źródeł sygnału i zarządzanie poszczególnymi głośnikami odpowiedzialna jest cyfrowa matryca audio Ecler MIMO1212SG. W roli głównego odtwarzacza muzyki tła pracuje tutaj player multimedialny Ecler Duo Net Player z dwoma niezależnymi wyjściami, pozwalającymi odtwarzać w różnych miejscach lokalu różną muzykę. Urządzenie jest wyposażone w porty USB oraz złącza na kartę SD, które umożliwiają lokalne odtwarzanie muzyki zapisanej w najpopularniejszych formatach, a także odtwarzanie audycji z sieci z wyznaczonych serwisów streamingowych. Wygodne sterowanie playerem w sposób zdalny zapewnia panel dotykowy Ecler WPMSCREEN.

Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom cały system nagłośnieniowy pracujący w łódzkiej restauracji Affogato jest bardzo wygodny i intuicyjny w codziennej obsłudze przez pracowników lokalu, natomiast gościom zapewnia świetne wrażenia dźwiękowe towarzyszące doznaniom kulinarnym.

Najchętniej czytane

Philips PDS MediaSuite

Firma Philips Professional Display Solutions (Philips PDS) wprowadza na rynek innowacyjną linię telewizorów profesjonalnych Philips Android MediaSuite, która oferuje wbudowany...