Gefen EXT-4K300A-MF-41-HBTLS

Gefen EXT-4K300A-MF-41-HBTLS

Gefen zaprezentował nowy przełącznik wideo. Przełącznik 4×1 Switcher zapewnia automatyczne przełączanie źródeł wideo transmitowanych przez HDBaseT.

Urządzenie udostępnia podwójne wyjście HDMI dla aplikacji z dwoma ekranami. Dostępne wyjścia HDMI i HDBaseT odpowiadają za połączenie z wyświetlaczem lokalnym lub zdalnym oraz z projektorem.

 

Automatyczny przełącznik oznaczony jako EXT-4K300A-MF-41-HBTLS został wyposażony w cztery wejścia ((HDMI, DisplayPort, DVI i VGA), z których sygnał na urządzenie wyjściowe jest transmitowany automatycznie, gdy tylko zostanie wykryty. Tym samym, w celu wyświetlenia obrazu z DVD na projektorze w sali wykładowej wystarczy jedynie włączyć film. Nowy przełącznik może pracować z opcjonalnym EXT-UHDA-HBTL-RX HDBaseT Receiver, który zapewnia dwukierunkowy port RS232 i IR, dzięki czemu możemy m.in. wysyłać komunikaty do zdalnego wyświetlacza.

Najchętniej czytane

Neutrik DRAGONFLY

Neutrik zaprezentował nowe złącze światłowodowe. Nowa seria złączy światłowodowych Neutrik oferuje zaawansowaną technologię transmisji wideo dla rynku AV. DRAGONFLY jest...