gefen

W ofercie marki Gefen znajdziemy extendery, które pozwolą zwiększyć odległość między urządzeniami nadawczymi a ekranami.

Extendery GTB-UHD-HBTL 4K Ultra HD pozwalają implementować w instalacji technologię HDBaseT, która umożliwi nam przesyłanie sygnału HDMI na odległość nawet 70 m, wykorzystując w tym celu kabel Cat5e. Urządzenie wspiera także sygnał w jakości 4K wraz z sygnałem audio 7.1 w bezstratnym formacie kompresji HBR (High Bit Rate). Rozwiązanie opiera się na przesyłaniu sygnału od odbiornika do nadajnika, ułatwiając sterowanie źródłami AV mieszczącymi się w pobliżu nadajnika oraz nadawanie komunikatów automatyki dla ekranów lub innych urządzeń.
Opracowana przez producenta technologia Bi-Directional POL (Power Over Line) zapewnia zasilanie nadajników i odbiorników jednym kablem połączeniowym, który równolegle przesyła materiały wideo. Zapewnia to pewne oszczędności, ponieważ tylko jedna jednostka musi być zasilana z gniazdka. Niewielkich rozmiarów urządzenia możemy zamontować bezpiecznie w dowolnym miejscu i schować.

Tagi:

Gefen