Seria AW przeznaczona jest do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Konstrukcje odporne na kurz i wodę doskonale sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach. Seria AW jest idealna do odtwarzania muzyki w tle w barach, restauracjach czy na patio. Śmiało można powierzyć jej rolę systemu przywoławczego i muzyki w tle w sklepach detalicznych. Sprawdzi się również dystrybuując dźwięk w obiektach sakralnych, szkołach, klubach sportowych i miejscach publicznych.

 [ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Wysoce wydajne i trwałe głośniki stanowią uzupełnienie kompletnego rozwiązania Ashly. W połączeniu ze wzmacniaczami z DSP i procesorami DSP Ashly, zapewnią najszersze i najbardziej spójne pokrycie dźwiękiem dostępne w tak małym gabarycie. Seria AW obejmuje cztery wersje głośników.

  • AW-2.1P ma 2,75” szerokopasmowy przetwornik o impedancji 8Ω, mocy 25 W i stopniu ochrony IP52. Charakteryzuje go pasmo przenoszenia 250 Hz – 20 kHz.

  • AW-3.2P także ma stopień ochrony IP52 i impedancję 8Ω, ale jest już konstrukcją dwudrożną opartą na 3,5” przetworniku szerokopasmowym i driverze wysokotonowym o średnicy 1,1”. Reprodukuje częstotliwości z zakresu 150 Hz – 20 kHz z mocą 30 W.

  • AW-5.2T to dwudrożny głośnik z transformatorem o stopniu ochrony IP54 i mocy 50 W. Konstrukcja bazuje na 5,25” przetworniku szerokopasmowym i 0,75” driverze wysokotonowym. Ten model przetwarza częstotliwości już od 130 Hz.

  • AW-8.2T też jest dwudrożnym głośnikiem z transformatorem i stopniem ochrony IP54. Dzięki zastosowaniu przetwornika szerokopasmowego o średnicy 8” zakres częstotliwości zaczyna się już od 95 Hz. Za przetwarzanie wysokich częstotliwości odpowiada 1” driver. Największy model z serii AW dysponuje mocą 70 W.


Dla aplikacji wymagających rozszerzonej charakterystyki niskich częstotliwości producent przewidział dwunastocalowy subwoofer SP-12.1P. Taka konfiguracja świetnie sprawdzi się podczas setów DJ lub muzyki granej na żywo. Konstruktorzy przygotowali wstępnie zoptymalizowane ustawienia cross-over DSP dostępne dla wzmacniaczy i procesorów obsługujących Protea i AquaControl. W zestawie znajduje się sprzęt do montażu na ścianie. Wszystkie modele sprzedawane są w parach.