WMF 33EN to dwudrożny głośnik naścienny przeznaczony zarówno do montażu poziomego, jak i pionowego. Głośniki to doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia muzyki w tle w przestrzeniach publicznych oraz do emisji komunikatów, dzięki niezwykle wyraźnej reprodukcji głosu, a co za tym idzie wysokiej zrozumiałości mowy oraz certyfikatowi EN 54-24. Głośniki umieszczone w obudowie z tworzywa sztucznego w standardzie UL ze stalowym magnetycznym grillem są niezwykle łatwe w instalacji, dzięki innowacyjnemu systemowi wsporników. Zespoły zacisków dla ognioodpornych kabli wejściowych i wyjściowych wyprodukowane zostały z materiału ceramicznego. Bezpiecznik termiczny zabezpiecza integralność linii i głośnika na wypadek oddziaływania ognia na urządzenie.

WIELOFUNKCYJNY DŹWIĘK
Połączenie nowoczesnego wzornictwa, szerokiego kąta pokrycia 100° x 160° oraz charakterystycznej dla RCF jakości dźwięku, gwarantuje najwyższą jakość brzmienia w każdej aplikacji. 2-drożny/3-przetwornikowy, pełnozakresowy głośnik wyposażony w bass reflex nie wymaga uzupełnienia dodatkowymi kolumnami SUB. Jego moc pozwala uzyskać równomierną i bogatą pod względem brzmieniowym dystrybucję dźwięku w szerokiej gamie instalacji. Zakres zastosowań WMF 33EN jest niezwykle szeroki, począwszy od sklepów detalicznych po bary i restauracje, sale konferencyjne, placówki edukacyjne czy obiekty użyteczności publicznej. Generalnie głośniki to idealne rozwiązanie dla wszelkich aplikacji A/V oraz instalacji dźwiękowego systemu ostrzegawczego.

RCF WMF 33EN

POPRAWA ATMOSFERY AUDIO
Muzyka ma wpływ na nasze odczucia i poprawia atmosferę gościnności w danym otoczeniu. Wszystkie produkty zaprojektowane dla linii Business Music oferują optymalny poziom wydajności dla muzyki w tle, zachowując tę samą jakość nawet podczas odtwarzania muzyki pierwszoplanowej dużej mocy. Ich wyjątkowo szeroka kierunkowość pozwala znacząco ograniczyć ilość głośników i punktów instalacyjnych w ramach systemu.

CERTYFIKAT EN 54-24
Głośniki posiadają Certyfikat EN 54-24, zapewniając bardzo wysoki stopień zrozumiałości mowy (czułość 91 dB 1W @ 1m w zakresie 400 Hz ÷ 8000 Hz zgodnie z EN 54-24).

RCF WMF 33EN

UKRYTA MOC
RCF kładzie duży nacisk na prostotę nie ograniczając jednocześnie funkcjonalności. Dyskretna i subtelna konstrukcja głośnika doskonale wkomponuje się w lokalną architekturę wnętrza, bez uszczerbku dla jakości dźwięku i łatwości instalacji. Ten niezwykle kompaktowy głośnik o smukłej konstrukcji może być ukierunkowywany i swobodnie obracany dzięki dyskretnemu wspornikowi obrotowemu, umożliwiającemu całkowicie elastyczną instalację. Grill jest zdejmowany magnetycznie, co zapewnia praktyczną i łatwą konserwację.

NOWE BRZMIENIE
Głośniki WMF 33EN mogą być napędzane zarówno przez wzmacniacze o niskiej impedancji, jak i wzmacniacze o stałym napięciu. Wybór trybu oraz mocy jest dostępny po zdjęciu maskownicy. Panel przyłączeniowy jest osadzony we wsporniku do montażu na ścianie, co zapewnia zarówno łatwość montażu, jak i elegancję. Wyjątkowo szeroka kierunkowość dźwięku WMF 33EN znacząco ogranicza ilość głośników i punktów instalacyjnych w ramach systemu.

RCF WMF 33EN

 

2 x 3″ głośniki pełnozakresowe oraz 1″ kopułkowy głośnik wysokotonowy
Wybieralne stopniowanie mocy (70 V / 100 V): 40 W – 20 W – 10 W – 5 W – 2.5 W
Efektywność 88 dB
Czarny kolor – RAL 9005
Certyfikat EN 54-24
Ceramiczny terminal złączy wejścia i wyjścia
Bezpieczniki termiczne
Plastikowa obudowa w standardzie UL