happy-home-somfy-1

Na ponad 130 m2, przy ulicy Marywilskiej 34 w Warszawie, powstało unikatowe miejsce, które dla entuzjastów inteligentnych domów może stać się miejscem inspiracji oraz nieocenionym źródłem praktycznej wiedzy.

„W Happy Home Somfy prezentujemy, jak zmienić każde mieszkanie ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych działań. Nowoczesny show-room został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcieliby je rozbudować o nowe funkcjonalności. To miejsce to trzeci w Europie – po Francji i Czechach – projekt, prezentujący rozwiązania marki Somfy w formie interaktywnej” – powiedział Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska.
Sercem showroomu jest flagowa centrala Tahoma Premium, dzięki której urządzenia w budynku tworzą powiązany ze sobą inteligentny ekosystem.
To jednak nie wszystko, ponieważ obok Happy Home Somfy znajduje się także nowoczesne Centrum Szkolenia Praktycznego dla instalatorów automatyki domowej i systemów przeznaczonych do inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi.
Pisząc ściślej, na powierzchni 300 m2, w Centrum Szkoleniowym Somfy znajduje się przestrzeń wykładowa i część ekspozycyjna, w której integratorzy mogą wykorzystać i ugruntować wiedzę podczas praktycznych ćwiczeń.