Firma Commercial Audio poszerzyła portfolio swoich marek, zostając oficjalnym, polskim przedstawicielem legendarnej marki Harrison Audio z Nashville (USA). Od 1975 roku Harrison to jedna z wiodących marek pro audio na świecie, produkujących konsolety do nagrań, miksowania muzyki, postprodukcji dźwięku filmowego i telewizyjnego oraz oprogramowania DAW i pluginów.

To właśnie firmie z Nasville przypisuje się wprowadzenie na rynek pierwszej konsolety pracującej w trybie in-line, która zrewolucjonizowała produkcję studyjną, umożliwiając inżynierom połączenie funkcji nagrywania i miksowania w jednym torze audio.

W połowie 2023 roku firma Harrison została wchłonięta przez markę Solid State Logic, dołączając tym samym do grupy Audiotonix. Partnerstwo łączy dwie globalne, kultowe, pionierskie marki, słynące z najlepszych muzycznych konsolet mikserskich.

Harrison projektuje, produkuje i sprzedaje konsolety miksujące audio w Nashville, Tennessee (Music City, USA) od 1975 roku. Urządzenia wytwarzane przez Harrison są dedykowane dla rynków: nagraniowego/miksowania muzyki, międzynarodowej produkcji dźwięku filmowego i telewizyjnego, postprodukcji dźwięku i broadcastu.

Harrison Audio od prawie 50 lat dostarcza wielkoformatowe konsolety i wysokiej jakości oprogramowanie o klasycznej konstrukcji i charakterystycznym brzmieniu. Technologia miksowania została wykorzystana w wielu największych światowych albumach i hitach z list przebojów, a także pomogła zdefiniować ścieżki dźwiękowe do największych hitów filmowych. Teraz, dzięki nowemu innowacyjnemu oprogramowaniu Mix Bus oraz pluginom i sprzętowi, które pozostają wierne naszym korzeniom i idei miksowania, firma z USA nadal tworzy narzędzia niezbędne w procesie produkcji dźwięku, które zainspirują nowe pokolenia.