W ostatnim roku w portfolio ESS Audio pojawiło się kilka technologicznych startupów, które w krótkim czasie podbiły rynek. Dlaczego tak się dzieje? Startupy to kreatywność, bezkompromisowe podejście do zagadnień i kreacji nowych produktów oraz usług. W efekcie powstają doskonale dopasowane do rynku rozwiązania technologiczne będące jednocześnie bezkonkurencyjne cenowo. Tak jest i w przypadku Stem Audio, którego dystrybutorem została firma ESS Audio.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Kalifornijska firma Stem Audio, zebrała opinie i problemy tysięcy użytkowników, specjalistów IT, konsultantów, projektantów i architektów na temat użytkowania znanych systemów konferencyjnych audio i wideo.
Okazuje się, że sześć podstawowych funkcji określa idealny konferencyjny system audio/video. Są to:
Skalowalność, Niezawodność, Sterowalność, Intuicyjność, Prostota, Elastyczność.

Aby spełnić te oczekiwania, Stem Audio zaprezentowało unikalny ekosystem składający się z 5 produktów. Ograniczają one do absolutnego minimum czas projektowania, koszt systemu i wdrożenie. Jednocześnie dostarczają perfekcyjne rozwiązania. Wykorzystują one Dante oraz PoE i natywnie współpracują z Cisco Webex, Zoom, Microsoft Teams, BlueJeans, Google Meet.

Zapewne wszyscy znają dwóch głównych graczy na „S” z sufitowymi mikrofonami matrycowymi. Poznajcie trzeciego! CEILING czyli sieciowy mikrofon sufitowy, który może być zwieszany lub zabudowany. Jest on wyposażony w 100 mikrofonów i oferuje 3 charakterystyki pokrycia do wyboru. Ponadto zapewnia niesamowicie skuteczną redukcję zewnętrznego hałasu „Audio Fencing”. Nie potrzeba ścian, wszystkie niepożądane rozmowy w sali wyposażonej w CEILING, będące za wirtualnie ustawionym Audio Fencingiem, nie są słyszalne przez uczestników konferencji!

 
WALL to piękny soundbar z wbudowanym subwooferem oraz piętnastoma mikrofonami typu „beamforming array”.
TABLE to estetyczny nablatowy głośnik konferencyjny z dziewięcioma matrycowymi mikrofonami.
CONTROL – stołowy, dotykowy panel zarządzający systemem z intuicyjnym menu i współpracujący z dowolną aplikacją wideokonferencyjną.

HUB jest wyposażonym w Dante, USB, Ethernet, VoIP i złącza audio mózgiem systemu. Do niego podłączysz, jeżeli czujesz potrzebę, kamerę, komputer i wiele innych urządzeń.

Ty wybierasz, co ze Stem Audio jest Ci potrzebne a co nie. Wykonujesz poniżej opisane sześć kroków, podłączasz i działa!

Krok 1. Projektowanie pokoju ogranicza się do inteligentnej aplikacji RoomDesign dostępnej online. W ciągu chwili wprowadzisz wymiary sali, dodasz meble a wybrane urządzenia pokażą idealne pokrycie dźwiękiem i optymalny odbiór wbudowanych mikrofonów matrycowych.
Krok 2. Prostota instalacji – gotowy ekosystem Stem Audio łączysz po skrętce (komunikacja i zasilanie PoE) i… to wszystko!
Krok 3. Testowanie pokoju. Nie musisz sprawdzać czy wszędzie dobrze słychać. RoomCheck pokazuje jakość dźwięku w dowolnym miejscu pomieszczenia generując „mapę cieplną” sali.
Krok 4.  Typowy sprzęt konferencyjny jest skonfigurowany do jednego środowiska i jednego celu. Dzięki funkcji RoomAdapt, urządzenia Stem Audio same kalibrują i adaptują się do pomieszczenia i przeszkód akustycznych. Możesz zatem je przenosić do innych sal i będą pracować wszędzie równie dobrze.
Krok 5. Zarządzanie. Tradycyjne systemy sterowania wymagają uruchomieniu przez programistów. Stem Audio oferuje intuicyjne, zdalne zarządzanie pokojami i urządzeniami z dowolnego miejsca poprzez sieć. Generuj raporty i odbieraj powiadomienia w czasie rzeczywistym, abyś mógł rozwiązać wszelkie potencjalne problemy przed rozpoczęciem konferencji.
Krok 6. Szkolenie… a właściwie koniec potrzeby szkoleń. Instalujesz i po problemie. Tak prosty w użyciu jest ekosystem Stem Audio! Integruje się płynnie ze wszystkimi Twoimi ulubionymi platformami wideokonferencyjnymi Cisco Webex, Zoom, Microsoft Teams, BlueJeans, Google Meet.

Dzięki wyjątkowemu i kompleksowemu podejściu Stem Audio gwarantuje 50-procentową oszczędność kompletnego wdrożenia w stosunku do znanych na rynku rozwiązań, o porównywalnych pod względem funkcjonalności i parametrów systemów, oferujących DSP, matrycowe mikrofony z konfigurowalnym pokryciem, wzmacniacz, głośniki sufitowe i switch sieciowy.

SPRAWDŹ CO POTRAFI STEM CEILING AUDIO FANCING