Integrated Systems Conference & Expo to pierwszy w naszym kraju event dla użytkowników końcowych i integratorów cyfrowych systemów AV i IT.
Szeroko rozumiana profesjonalna branża AV/IT rozwija się w dużym tempie od wielu lat, a mimo to nie doczekała się w Polsce żadnej istotnej imprezy targowej adresowanej do klientów biznesowych i końcowych, podczas której mogą oni poznać nadchodzące trendy, wymienić się doświadczeniami, spotkać się z ekspertami z danej dziedziny oraz zapoznać się z najnowszą ofertą wybranych producentów i integratorów. ISCON ma to zmienić, ma być nowym miejscem na mapie corocznych ważnych imprez, gdzie przez kilka dni profesjonaliści, eksperci z różnych dziedzin np. Meeting Rooms, Retail, Digital Signage, Control Rooms, Professional Audio Security, Smart Office, Smart Home, IoT, Networks, Entertainment, Education będą dzielić się swoją wiedzą, prezentować interesujące wdrożenia, najnowsze produkty i rozwiązania.
Z uwagi na wysoką specjalizację wielu z rozwiązań, ich złożoność, potrzebę integracji różnych składników systemu, często wiedza ta jest trudno dostępna, dlatego podczas ISCON postaramy się to zmienić. ISCON to doskonałe miejsce dla własnego rozwoju zawodowego, konferencje tematyczne oraz szkolenia, rozmowy z ekspertami, praktyczne warsztaty na stoiskach wystawców pozwolą na zdobycie w krótkim czasie dużej dawki praktycznej wiedzy. 
W trakcie targów odbędą się dwie konferencje: Meeting Communication Collaboration Trends oraz Digital Signage Trends. Pierwsza z nich poświęcona będzie dla rynku miejsc spotkań, konferencji, video konferencji, komunikacji oraz pracy zespołowej. Druga natomiast, to szósta odsłona konferencji dedykowanej szerokiej branży komunikacji cyfrowej, zarówno tzw Corporate Signage jak i Retail Signage. Systemy te znajdują również zastosowanie w hotelach, muzeach, kinach, poczekalniach, transporcie i wielu winy miejscach. W celu uczestniczenia w konferencja należy się zarejestrować na stronie organizatora.
Jeżeli jesteś ekspertem branż AV/IT, Security, Smart Office & Smart Home i chciałbyś zostać prelegentem podczas jednej z konferencji ISCON, to zachęcamy w imieniu organizatora do wysłania zgłoszenia.
Podczas ISCON będą uruchomione dwie sceny, na których odbędą się ciekawe prelekcje oraz debaty. Rejestracja nie jest wymagana. W samym sercu targów, na Scenie Głównej odbędą się pogawędki „Tech Talks”. Są to wykłady ekspertów przybliżające zagadnienia technologiczne „zrozumiałym” językiem, trendy rynkowe, nowości nie tylko technologiczne ale również nowe pojęcia typu cloud, IoT, AI, debaty z udziałem ekspertów oraz konkursy z nagrodami.
Podczas ISCON pojawi się także Scena Nowości, a na niej:

  • AUDIO STAGE – wykłady ekspertów na temat rozwiązań audio,
  • SMART STAGE – Smart office, Smart home, Smart building, wykłady i dyskusje,
  • CONTROL STAGE – Control Rooms, Monitoring, Surveillance, Access Control, Networks,
  • SECURITY STAGE – bezpieczeństwo pod lupą ekspertów,
  • EDUKACJA – Nowe trendy w edukacji.

Podczas ISCON odbędą się również zamknięte szkolenia dla integratorów systemów AV ,,Pro4Pro” – profesjonaliści dla profesjonalistów. Szkolenia są bezpłatne tylko dla integratorów, po uprzedniej rejestracji.