Broadcasting, przesyłanie strumieniowe i nagrywanie nigdy nie było tak proste! Kamery PTZ firmy Aver z automatycznym śledzeniem i transmisją strumieniową umożliwiają rejestrowanie obrazu w doskonałej jakości, usprawniając pracę technika AV, a co za tym idzie – oszczędzając czas, energię i pieniądze użytkowników. Szereg innowacji wprowadzonych w nowych kamerach Aver pozwala osiągnąć najlepszą jakość spełniającą potrzeby organizacji edukacyjnych, placówek medycznych, firm czy miejsc kultury. Użytkownik otrzymuje bezprecedensową jakość obrazu oraz zdalne sterowanie śledzeniem poprzez intuicyjny interfejs sieciowy.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Kamery Aver zapewniają doskonałą jakość, dzięki profesjonalnym matrycom przechwytującym obraz w standardzie rozdzielczości 4K lub Full HD. Każdy z modeli posiada duży zoom optyczny, co pozwala na rejestrację zarówno ujęć szerokokątnych jak i dużych zbliżeń. Interfejsy które zostały wykorzystane w zależności od modelu to m.in. HDMI, 3G-SDI, USB, a także IP. Zapewniają one najwyższą możliwą jakość jaką możemy uzyskać w naszym urządzeniu nagrywającym. Formaty kompresji zastosowane w urządzeniach takie jak MJPEG i H.254/SVC pozwalają zaoszczędzić ilość miejsca na dysku podczas nagrywania.

Nowe modele zostały wyposażone w wiodącą w branży technologię automatycznego śledzenia AI firmy Aver. Wykorzystuje ona rozpoznawanie twarzy i analizę obrazu, aby móc podążać za prezenterami w klasie, audytorium lub na scenie. Ta funkcja w wygodny sposób eliminuje konieczność noszenia przez osoby prezentujące dodatkowych urządzeń służących do naprowadzania kamery. Czerpiąc inspirację z najbardziej wymagających potrzeb użytkowników, Aver wyposażył swoje modele z serii Pro w tryb prezentera i automatyczne śledzenie w trybie strefowym.

Tryb prezentera daje swobodę poruszania się i możliwość interakcji z publicznością. Kamera śledzi swój cel, nawet jeśli inne osoby lub przedmioty znajdą się w kadrze.