Firma ECLER zaprezentowała dwie nowe matryce instalacyjne z DSP: HUB1408 (14 IN i 8 OUT) oraz HUB1616 (16 IN i 16 OUT). Oprócz szerokich możliwości i prostej instalacji, jedną z kluczowych funkcji nowych matryc jest wbudowana, webowa aplikacja HANGAR ułatwiająca konfigurację i zarządzanie matrycami.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Przyglądając się produktom firmy Ecler, nasuwają się bardzo oczywiste wnioski. Niezależnie od rodzaju, są to urządzenia doskonale przemyślane, innowacyjne, funkcjonalne, a – co najważniejsze – intuicyjne. Spełniają wymagania użytkownika na każdym poziomie zaawansowania technicznego. Początkujący doceni łatwość obsługi, przejrzysty interfejs, przygotowane wstępne konfiguracje. Także zaawansowaną liczbę dostępnych możliwości oraz prostotę ich użycia. Nie inaczej jest w przypadku matryc instalacyjnych Ecler HUB oraz aplikacji HANGAR.

Niezależnie od systemu operacyjnego i rodzaju komputera wprost z przeglądarki otrzymuje się dostęp do wielu narzędzi. Wśród nich znajdują się eliminacje sprzężeń, możliwość wyboru rodzaju wejść i wyjść (mono/stereo), kompresor/limiter czy zwrotnice na wyjściach. Ponadto dostępne są: opóźnienie sygnału w każdej ze stref, ośmiopunktowy korektor na wyjściach oraz możliwość kopiowania ustawień między strefami.

Z poziomu aplikacji HANGAR można również przypisać uprawnienia maksymalnie dwudziestu różnym użytkownikom. Można też stworzyć trzydzieści dwa spersonalizowane panele dostępne z poziomu aplikacji Pilot. Sterować matrycami można również za pomocą paneli ściennych eMCONTROL1(max 8) oraz cyfrowych stacji interkomowych eMPAGING (max 2). Zapraszamy na stronę producenta, gdzie poza szczegółowymi informacjami na temat matryc dostępny jest również tutorial prezentujący możliwości aplikacji HANGAR.