Vision VFM-F20 i F25 to mobilne statywy do monitorów interaktywnych. Są bogato wyposażone oraz posiadają ręczną regulację wysokości. Co najważniejsze – cena jest nieporównywalnie niższa niż statywów elektrycznych. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla szkół oraz innych zastosowań, gdzie ceniona jest szeroka funkcjonalność za niewielką cenę.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Wytrzymała konstrukcja sprawia, że statyw F20 wspiera monitory do 50kg, a F25 aż do 80kg.
Śruby użyte do złożenia statywu są śrubami motylkowymi, co sprawia, że do zamontowania i rozmontowania nie będziemy potrzebowali narzędzi. Wystarczy użyć dłoni. Rekomendowana wielkość monitora jest ograniczona przez wagę oraz rozstaw śrub VESA.

Do F20 pasować będzie każdy monitor ważący mniej niż 50kg oraz posiadający rozstaw VESA od 600 x 400. W przypadku F25 jest to monitor ważący mniej niż 80kg oraz posiadający rozstaw VESA od 1000 x 400. Idealną funkcją do monitorów, które mają obracany ekran, jest możliwość ich łatwego obrotu na statywie aż o 90°. Zamontowane w statywach koła są większe niż w innych modelach. Każde koło ma 4 cale (10 cm) co sprawia, że przesunięcie sprzętu staje się o wiele łatwiejsze niż dotychczas nawet po dywanie czy innych nierównościach. Większy rozmiar kół również absorbuje drgania, zmniejszając szansę na uszkodzenie monitora podczas transportu.

Dzięki zamontowanej korbce, zmiana wysokości monitora jest bardzo prosta. Wystarczy lekko nią zakręcić i mamy możliwość ponieść lub opuścić sprzęt o 40 cm w F20 i o 30cm w F25. Mamy możliwość pochylenia ekranu o 15 stopni gdy przeszkadzać będą nam odbijające się od niego światła. W zestawie znajdują się dwie półki. Jedna nad monitorem służąca do zamontowania kamery wideokonferencyjnej. Druga pod monitorem np. na laptopa. Obie mają możliwość zmiany wysokości.