iiyama z dumą prezentuje nową serię 52 profesjonalnych monitorów digital signage, wyposażonych w system operacyjny Android, funkcję FailOver i gniazdo Intel SDM. Żywe kolory o jasności 500cd/m2 i rozdzielczości 4k pozwolą na wyświetlanie dokładnych danych i informacji oraz reklam przez 24 godziny na dobę.

Seria 52 jest dostępna w sześciu rozmiarach: 32”, 43”, 50”, 55”, 65” i 98”. Monitory można ustawiać w orientacji poziomej lub pionowej. Nadają się do środowisk pracujących nieprzerwanie przez całą dobę w trybie 24/7. Dzięki temu są znakomitym wyborem tam, gdzie wydajność i niezawodność mają kluczowe znaczenie – w dyspozytorniach, do monitoringu bezpieczeństwa/CCTV, w branży transportowej, czyli np. na lotniskach, dworcach kolejowych itp.

Seria 52 jest wyposażona w 25% filtr antyrefleksyjny, który znacznie redukuje odblask widoczny na ekranie. Technologia IPS i VA zapewnia szerokie kąty widzenia i wierne odwzorowanie kolorów. Rozdzielczość UHD (43”-98”, 3840×2160) i wysokie DPI (punkty na cal) gwarantują bardzo ostry i wyraźny obraz.

Funkcja FailOver pozwala klientom na wybór kilku źródeł, takich jak Przeglądarka, Media Player czy dowolne fizyczne gniazdo. Gdy na domyślnym wejściu nie ma sygnału, następuje automatyczne przełączenie na następne dostępne wejście. Dzięki temu treści są zawsze aktywnie wyświetlane na ekranach, zapewniając całkowitą niezawodność przy udostępnianiu danych o krytycznym znaczeniu.

Platforma Nsign

Wbudowana platforma Nsign obsługująca digital signage umożliwia użytkownikowi tworzenie i planowanie prezentacji różnorodnych treści na wielu ekranach za pomocą tego potężnego rozwiązania opartego na chmurze. Jak stwierdził Lewis Clifford, kierownik ds. sprzedaży i marketingu ekranów profesjonalnych: – Stawiamy na dostarczanie rozwiązań, które zwiększają wartość naszych wyświetlaczy, a nsign.tv jest platformą wyróżniającą się pod względem użyteczności, łączności i kontroli emisji. Ten model sprawia, że digital signage jest niezwykle przyjazny klientom, czyniąc go bardziej dostępnym dla firm każdej wielkości. W Wielkiej Brytanii wzbudził on duże zainteresowanie, realizujemy już projekty w tym zakresie i pracujemy nad kilkoma fantastycznymi możliwościami.

Seria 52 jest również wyposażona w całą gamę rozwiązań na bazie systemu operacyjnego Android i Smart Display Module (SDM), oferując funkcje łączności i udostępniania treści. System operacyjny Android 8.0 pozwala klientom na pobieranie dowolnych aplikacji w celu dowolnego skonfigurowania wyświetlaczy i natychmiastowego wdrożenia projektów. Gniazdo Intel SDM umożliwia podłączenie wbudowanego komputera PC, dając użytkownikowi pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę. Wdrożenie modułu SDM zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku. Po zainstalowaniu pozwala prezentować na monitorach skalowalną, przyjazną dla sieci zawartość. Seria 52 jest idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości wyświetlaczy w przystępnej cenie, aby przekazywać informacje swoim odbiorcom i przyciągać ich uwagę.