Nowa seria dwudrożnych, pełnopasmowych systemów głośnikowych, które świetnie sprawdzą się w wielu instalacjach. Wysoka jakość dźwięku, kompaktowy rozmiar, elegancki i neutralny wygląd sprawiają, że COMPACT M idealnie dopasuje się do każdej aplikacji.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Wysokiej jakości komponenty, przemyślany projekt, doskonałe wykonanie to cechy serii COMPACT M nowości od firmy RCF. Dzięki zastosowaniu w przetwornikach wielkogabarytowych magnesów charakteryzuje się ona wysoką skutecznością, typową dla profesjonalnych zespołów głośnikowych.

Niskie zniekształcenia, wyrównane, szerokie pasmo przenoszenia oraz generowane wartości SPL dalece wykraczają poza oczekiwania związane z tego typu kompaktowymi konstrukcjami. Obudowy zostały wykonane z wysokogatunkowej sklejki a stalowa kratka z przodu osłonięta jest od spodu tkaniną.

Gwintowane punkty montażowe na dolnej, górnej i tylnej ścianie obudowy, a także liczne akcesoria znacząco ułatwiają instalacje. Konstruktorzy zrealizowali przyłącza na 4-polowym złączu EUROBLOCK, które w razie potrzeby można w prosty sposób wymienić na złącza XLR.

Aby spełnić wymagania każdej instalacji producent oddaje nam do dyspozycji aż 5 nowych modeli. Do wyboru mamy konstrukcje oparte na 5”, 6”, 8”, 10” i 12” wooferze. Zapraszamy do zapoznania się z kartami produktowymi dostępnymi na stronie producenta oraz polskiego dystrybutora marki RCF firmy TOMMEX Żebrowscy Sp. Z o.o.